Pobyty v lázních Bükfürdő

Pobyt plný odpočinku v Maďarsku. Když někdo zmíní město Bük, obvykle se každému vybaví spojení lázně a relaxační pobyt. I mimo tuto hlavní turistickou atrakci jde však o krásné historické město tepající životem a kulturou. Nudit se tu je nemožné.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Greenfield Hotel Golf & Spa doporučuji každému, kdo chce za své peníze dostat to nejlepší. Pokud vyrazíte s rodinou, o program vašich dětí bude dokonale postaráno. Páry si zase užijí relaxační atmosféru wellness centra – na podzim jsou od pozdního odpoledne v bazénech krásná světla, když je venku tma. Rozhodně musíte vyzkoušet tobogán, nemějte obavy, bude to nezapomenutelné! K návštěvě v okolí doporučuji dobrodružný park Kristálytorony a arboretum v Seleste. Dceři jsem musel slíbit, že se sem příští léto vrátíme. :)”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Bük je menší městečko v Maďarsku ležící poblíž hranic s Rakouskem. I přesto, že město není nijak velké, proslulé je hodně, a to díky svým krásným termálním lázním Bükfürdo. Vydejte se sem ve dvou či s celou rodinou a užijte si pořádnou dávku relaxace.

Bük nejsou jen termální lázně Bükfürdo

Městečko Bük toho nabízí hodně, jeho historie sahá až do 13. století a nachází se tu řada krásných památek. Určitě ale nejprve musíme zmínit termální lázně Bükfürdo, které jsou hlavním lákadlem. Jedná se o druhé největší lázně v Maďarsku, rozprostírají se na 14 hektarech a bazény mají dohromady více než 5 200 m²! Celkem tu najdete 32 bazénů - termálních, relaxačních, plaveckých, dětských. Vybere si každý. Nechybí však ani bohatý Saunový svět či Medical wellness.

Na výlet se vydejte na zámek rodu Felsőbüki Nagy, po Mariánské cestě Via Maria, která vede krásnou přírodou, případně zamiřte k místnímu rybníku.

Chcete si v Büku užít opravdu parádní dovolenou? Vyberte si ubytování s vlastním wellness a užijte si bazény, vířivku a sauny kdykoli se vám zachce. Cestujete s celou rodinou? Tak se podívejte na naši nabídku pobytů s dítětem zdarma.