Dovolená v Piešťanech

Lázně Piešťany a termální minerální voda dokáží zázraky. Z hloubky 2 000 metrů zde vyvěrá celkem 10 léčivých pramenů o teplotě 67 - 69 °C. Populární je pak zejména piešťanské sirné bahno, zábaly z něj mají léčivé účinky na výživu chrupavky a svalů.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Slovenské lázeňské město Piešťany nabízí bohaté možnost vyžití. Můžete si zde užít procházky po lázeňské kolonádě, relaxaci ve wellness i lázních, léčebné procedury i výlety po okolí. Na dosah jsou třeba Malé Karpaty.

Piešťany - kolonády, lázně a procedury

Piešťanská termální voda a léčivé bahno jsou světově proslulé pro své účinky. Pomáhají léčit revmatismus, pohybový aparát i nervový systém. Kromě bahenních zábalů si můžete dopřát i další procedury, například balneoterapii, uhličitou koupel, magnetoterapii. V termálních lázních najdete dva bazény - Zrcadliště s termální sirnou vodou a Bahniště s přídavkem sirného bahna.

Pokud si chcete bazény či procedury užít a mít je rovnou v ceně balíčku, dívejte se po pobytech v Piešťanech s procedurami. Doporučujeme také ubytování s vlastním wellness, kde si užijete vířivku, saunu či bazén.

Co v Piešťanech stojí za vidění? Projděte si Lázeňský ostrov s Fontánou čtyř prezidentů a nevynechte ani Kolonádový most. Najdete tu také městský park s Domem umění a Balneologické muzeum.