Pobyt bez dětí

Je na čase nechat děti doma a užít si dovolenou jen ve dvou nebo s přáteli jako kdysi! V těchto hotelech si užijete nerušený pobyt bez dětí, který se ponese ve znamení relaxu, ticha a pohody, protože děti do těchto hotelů nesmí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt ve Spa Hotelu IRIS jsme si užili na maximum. Hotel byl v příjemné klidné lokalitě a zároveň kousek od samotného centra lázní. Na pokoji s moderním zařízením a balkonem jsme si skvěle odpočinuli. Na stravu v podobě bufetových snídaní a večeří jsme se vždycky těšili a pokaždé jsme se skvěle najedli. Od pobytu v lázních jsme očekávali, že si pořádně odpočineme, a to se také splnilo. Menší, ale skvěle vybavené wellness i špičkové procedury nám moc prospěly. Možnosti výletů jsou v Karlových Varech opravdu bohaté a doporučujeme při nich ochutnat skvělé karlovarské oplatky.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Penzionu Solid Spa Superior **** jsme si opravdu užili. Romantická výzdoba pokoje a pozornost ve formě ovoce a čokolády nás potěšila hned při příjezdu. Pokoj byl útulně a moderně zařízený. Při snídani jsme ocenili příjemné posezení v klidné zahradě s výhledem do přírody. Penzion má výbornou polohu pro podnikání výletů do okolí a po návratu si můžete pěkně odpočinout v sauně. Z výletů doporučuji navštívit hrad Kost, Mnichovo Hradiště a krásou okolní přírodu. ”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora


Vyjet na pobyt bez dětí není hřích. Někdy je to nutnost. Pro posílení partnerského vztahu i pro načerpání energie. Nakolik svoje ratolesti určitě milujete, jejich potřeba pozornosti je někdy zkrátka vybíjející. Tak kam se vydáte?

Za romantikou i opečováváním

Za posílením partnerského vztahu se vydejte na některý z našich romantických pobytů. Pečlivě vybíráme takové pobyty, které mají nádherné výhledy, privátní wellness nebo přepychové služby. Pokud se chystáte oslavit například výročí, doporučujeme si prohlédnout naše luxusní pobyty.

Pokud více než romantiku potřebujete relax, vybírejte pobyty s neomezeným wellness nebo s procedurami v ceně. Za jiným druhem relaxu se pak vydejte do pivních lázní.

Pobyt bez dětí ale může znamenat taky třeba vinařský pobyt s vaší kamarádkou nebo kamarádem. Vydejte se na výlet bez dětí za vínem na jižní Moravu.