Prostor na oslavy, párty a večírky

Narozeniny, výročí, jmeniny nebo narození dítěte. Stále je co slavit. Pronajměte se prostory, ve kterých můžete uspořádat legendární párty, na kterou nikdo z přítomných dlouho nezapomene. Oslavu můžete spojit i s příjemným víkendovým, nebo klidně delším, pobytem v přírodě. Chalupy a chaty z naší nabídky snesou všechno od bujarých večírků po klidná posezení.
Načítám nabídky...

celkem 504 nabídek


Hledáte vhodný prostor, kde byste mohli oslavit svůj velký den? Pak jste tu správně. Na jedné z chat a chalup si užijete nezapomenutelnou party s těmi nejbližšími. V nabídce nechybí ani prostorné penziony, ve kterých se pohodlně vyspí desítky osob. Nebo se spát vůbec nechystáte?

Jak si vybrat prostor pro oslavy, večírky a party?

Pro rodinné oslavy nejlépe využijete útulnou chatu u lesa, kde budete mít vše, co potřebujete k příjemnému večírku. Celé ubytování bude jen pro vás, a tak si můžete v kuchyni připravit pohoštění nebo na terase rozžhavit gril. V klidu a pohodlí si pak společně připijete na zdraví.

Najdete u nás však i takové chaty, které se perfektně hodí k pořádání svateb. Bylo vždy vaším snem mít svatbu pod širým nebem? Chaty v přírodě jsou k tomu ideální. Svatební hostinu uspořádáte na louce nebo na zahradě a v případě nepřízně počasí se budete mít, kam schovat. Chata navíc všem hostům poskytne komfortní zázemí během celé oslavy. Když k tomu sáhnete po chatě s vířivkou, mohou si novomanželé užít romantické chvilky v soukromém wellness.

Chcete to pořádně rozjet? Kdy jindy než na Silvestra. Vyrazte s celou rodinou na prosincový pobyt a společně přivítejte nový rok ve stylovém prostředí. Silvestrovský večírek si nejlépe užijete, když si zvolíte ubytování na samotě. Tak budete moci slavit až do rozbřesku a žádný soused vám nebude rozzlobeně klepat na dveře.