Dovolená v Dalmácii

Od Zadaru po Dubrovník se táhne chorvatský ráj letních radovánek. Užijete si tu koupání v křišťálově čistém moři, jedinečný relax na proslulých plážích i celou řadu zajímavých historických památek. Zvolte si jeden z našich báječných pobytů v Dalmácii a už nyní se těšte na bezstarostnou dovolenou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Pinija nás ohromil a své 4* si naprosto zaslouží. Nedávno prošel rekonstrukcí, takže pokoj i koupelna byly nové a hezky zařízené. Každý si tu najde to své (minigolf, tenis, bary, restaurace, taneční večery, programy pro děti, bazény, wellness...). Hotel má ideální polohu, leží na poloostrůvku a je obklopen plážemi a mořem. V rámci polopenze jsme zažili opravdovou hostinu. Na snídani i večeři bylo na výběr opravdu vše, na co si jen člověk vzpomene. Nechyběly dezerty, které byly dokonalou tečkou za každým dnem.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Dalmácie je významná oblast cestovního ruchu v Chorvatsku. Na každém rohu tu najdete nádherná místa, která jsou jako stvořená pro pohodovou letní dovolenou. V regionu, který se táhne od Zadaru až k Dubrovniku, objevíte četné ostrovy, překrásné pláže i romantická historická města. Kam se v Dalmácii vypravit a co v tomto krásném regionu poznat?

Dovolená v Dalmácii – kde si užít bezstarostnou letní dovolenou u Jadranu?

Dalmácie zabírá velkou část Chorvatského pobřeží a dělí se na tři části. V severní Dalmácii se můžete těšit na zajímavá historická města, jako je Zadar nebo Šibenik. Najdete tu památku UNESCO, ale i nádhernou přírodu v čele s Národními parky Kornati a Krka. Samozřejmostí je skvělé koupání na plážích u průzračného Jadranu.

Střední Dalmácii vévodí město Split, jehož chloubou je 1700 let starý Diokleciánův palác. Město vám však nabídne i další historické památky, romantické uličky a také báječné podmínky ke koupání v okolí Makarské riviéry. Vyrazit tu můžete na výlet na ostrovy Brač a Hvar, na kterých se odehrává bohatý noční život.

Jižní Dalmácie se rozprostírá v okolí Dubrovníku, který je známý pro svou bohatou historii. Za přírodou můžete vyrazit do Národní parku Mljet, kde vás nadchnou dvě mořská jezera. Také v této části vás čeká plavba na nádherné ostrovy, najdete tu třeba proslulou Korčulu.