Dovolená v Sárváru

Maďarskému Sárváru vládnou vyhlášené termální lázně s moderním komplexem. Kromě termálů vás zaujme také hrad Nádasdy s muzeem či místní rozsáhlé arboretum. Můžete třeba zajít do jedné z místních restaurací a okusit tradiční maďarskou kuchyni.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Uchvátil nás prostorný pokoj, který byl vybaven vším, co jsme potřebovali. Skvěle jsme si odpočinuli v lázních, kde jsme většinu času strávili v léčivé vodě ve venkovních bazénech obklopených zelení. Strava v hotelu nám velmi chutnala, personál byl milý. Pobyt v Termal Hotelu Mesteri doporučuji všem generacím. Vydat se sem můžete za léčbou pohybového ústrojí, anebo se jen tak v chladnějším počasí prohřát v příjemně horké vodě.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznická podpora

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Maďarské městečko Sárvár není sice velké, ale o zábavu tu nouze nebude. Turisty zde lákají především parádní termální lázně, za návštěvu stojí i historické centrum s Nádasdyho hradem, botanická zahrada s arboretem či fontána na Kossuthově náměstí se světelnými i zvukovými efekty.

Termální lázně Sárvár si zamiluje každý

V okolí Sárváru vyvěrají hned dva léčebné prameny, takže si tu užijete dvojnásobnou léčivou sílu místní vody. Termální lázně Sárvár mají neuvěřitelnou rozlohu 5 000 m² a oblíbí si je mladé páry, rodiny s dětmi i senioři. Každý tu najde to své. Lázně můžeme rozdělit na léčebnou a zážitkovou část. V té léčebné najdete 5 bazénů, v zážitkové pak 4 bazény, ale také různé tobogány, skluzavky a další atrakce. Na podzim a v zimě pak zamiřte do Saunového světa - finská sauna, parní lázeň, aromakabina a další atrakce už na vás čekají!

Cestujete do Maďarska s dětmi? Tak to přijde vhod dětský koutek s vychovatelkou, která vaše ratolesti zdarma pohlídá, zatímco si půjdete dát kávu či něco dobrého na zub. Vybírat můžete z pobytů, kde mají děti ubytování zdarma.

Chcete mít jistotu, že váš pobyt bude dokonalý? Dívejte se po značce "Osobně ověřeno", která je stvrzením toho, že minimálně jeden člen z týmu Travelkingu hotel osobně navštívil a užil si v něm parádní dovolenou.