Blízká zastávka

Nemáte k dispozici vlastní automobil a přemýšlíte, jak se na dovolenou dopravit? Nezoufejte, vybíráme pro vás takové hotely, které mají autobusovou či vlakovou zastávku v maximální vzdálenosti 1 km!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Obří Sud byl jedním slovem skvělý! Jedná se o poměrně malý hotel, což v kombinaci s velice milým a ochotným personálem vytváří úžasnou rodinnou atmosféru, ve které jsme se cítili opravdu moc příjemně. Dalšími výhodami hotelu jsou netradiční design a poloha v krásné přírodě Jizerských hor. Součástí hotelu je restaurace Obří sud, kde jsme si vychutnali nejen výborné jídlo, ale také zážitek ze stolování v unikátním prostředí „uvnitř sudu“. :) Součástí pobytového balíčku navíc byly vstupenky na bobovou dráhu a do liberecké zoo, které jsme s radostí využili. Pobyt bychom si rozhodně zopakovali a hotel vřele doporučujeme!”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Hotely se zastávkou MHD či vlaku v blízkosti mají hned několik výhod, které přispívají k vašemu pohodlnému pobytu. Jsou naprosto skvělé pro všechny, kteří nechtějí (nebo ani z různých důvodů nemohou) objevovat okolí autem.

Jaké benefity přináší blízká zastávka?

  • Snadná dostupnost: Jednou z největších výhod je samozřejmě snadná dostupnost. Autobusová či vlaková zastávka blízko hotelu vám umožní rychlý přístup k městskému či meziměstskému autobusovému spojení.
  • Jste při cestování flexibilní: Plánujte si výlety, jak je libo! Můžete se snadno přesouvat do různých částí města či okolních oblastí a objevovat nová místa bez závislosti na vlastním autě, častém hledání parkování, drahém parkovném a dalších nepříjemností.
  • Ušetříte: Využívání veřejné dopravy je často cenově výhodnější než taxi nebo placení za parkování v centru města. S autobusovou zastávkou v blízkosti můžete snížit své cestovní náklady a využít tyto úspory na jiné aktivity či zážitky během vašeho pobytu.
  • Možnost prozkoumávat okolí: Blízkost autobusové zastávky vám umožní snadněji prozkoumat okolní oblasti a pamětihodnosti. Můžete se snadno dostat k turisticky zajímavým místům, národním parkům, přírodním krásám nebo historickým památkám, aniž byste museli řešit logistiku a parkování.
  • Cestujete ekologičtěji: Používání veřejné dopravy, jako je autobus, je ekologičtější volbou. Snížíte svou uhlíkovou stopu, a přispějete k ochraně životního prostředí tím, že volíte veřejnou dopravu namísto vlastního auta.
  • Můžete zaplatit lázeňský pobyt i vašim seniorním rodičům – a to klidně třeba až v Maďarsku!

Výhody hotelů se zastávkou do 1 km od hotelu jsou zjevné a poskytují hostům pohodlnou a efektivní možnost k objevování okolí a užívání si dovolené. Bezproblémové cestování, úspory nákladů a možnost objevovat nová místa jsou jen některé z důvodů, proč se hosté rozhodují pro tyto hotely.

Jestliže se však přece jen rozhodnete cestovat autem, vybírejte hotely s parkováním zdarma.