First Minute - Dovolená s předstihem a výhodně

Buďte mazaní a zakupte si dovolenou s předstihem! Nakupování first minute pobytů vám zajistí široký výběr pobytů i termínů, a hlavně skvělou slevu minimálně 10 %. First minute varianty jsou v nabídce alespoň 3 měsíce před začátkem jejich platnosti, dovolenou tak budete mít vyřešenou už několik měsíců dopředu, s klidem a výhodně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Greenfield Hotel Golf & Spa doporučuji každému, kdo chce za své peníze dostat to nejlepší. Pokud vyrazíte s rodinou, o program vašich dětí bude dokonale postaráno. Páry si zase užijí relaxační atmosféru wellness centra – na podzim jsou od pozdního odpoledne v bazénech krásná světla, když je venku tma. Rozhodně musíte vyzkoušet tobogán, nemějte obavy, bude to nezapomenutelné! K návštěvě v okolí doporučuji dobrodružný park Kristálytorony a arboretum v Seleste. Dceři jsem musel slíbit, že se sem příští léto vrátíme. :)”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Přemýšlíte, zda koupit dovolenou s předstihem, nebo počkat na zlevněné nabídky na poslední chvíli? Fenomén last minute zlevněných dovolených zná každý, v posledních letech ale jejich popularitu rychle dohnaly tzv. first minute pobyty, tedy varianty, které kupujete se slevou několik měsíců dopředu. A jaké jsou hlavní důvody, proč se na naše first minute nabídky podívat?

  • Větší výběr – first minute nabídky jsou všechno, jen ne přebrané. Dostanete se s předstihem k nejlepším variantám a budete mít jistotu, že se pro vás najde místo přesně v tom hotelu či penzionu, který jste si vysnili.

  • Nižší ceny – u first minute pobytů je garantovaná sleva alespoň 10 %. Při nákupu dovolené pro rodinu tak ušetříte třeba i několik tisíc. O to více skvělých jídel, zajímavých atrakcí a jedinečných zážitků si na dovolené můžete užít.

  • Dovolená bez stresu – first minute variantu pobytu si koupíte 3 a více měsíců před začátkem její platnosti, potom už se budete jen s božským klidem těšit na zasloužený relax. Plánovací typy mohou toto období využít k organizaci perfektního programu, který vaši dovolenou dotáhne k dokonalosti.

Tak kam to bude? Do wellness, na lyže nebo třeba do lázní?