Dovolená v Hajdúszoboszló

Navštivte proslulé léčebné lázně, které se díky množství a kvalitě poskytovaných služeb staly národním léčivým střediskem. Zdejší termální voda je vhodná pro odpočinek i léčení mnoha obtíží. Přijeďte si do Hajdúszoboszló odpočinout i vy.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Objevili jsme oázu klidu a relaxace ve 4* prostředí. Musím vyzdvihnout laskavost a pohostinnost personálu, čisté a prostorné pokoje i nonstop otevřený termální bazén. A co teprve objevování Národního parku Hortobág s pozorováním jeřábů a skotu – to jsou věci, které člověk nezažívá každý den. Pobyt v Hotelu Kamilla **** můžu jenom doporučit a snad se sem brzy vrátím s celou rodinou. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hned při příjezdu se nám věnoval pan recepční, který byl velmi milý a vtipný. Pokoj byl klimatizovaný, dostatečně velký a ideální pro rodinu s dětmi. Bufetová snídaně a večeře nabízí dostatečně široký výběr jídel. Nám nejvíce zachutnaly místní koláče. K hotelu náleží wellness centrum s vnitřní a venkovní částí. Večer jsme si zpestřili hrou bowlingu, což nás moc bavilo. Navštívili jsme termální lázně Hajdúszoboszló, které byly úžasné, a tak jsme v nich strávili celý den.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodní tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Maďarské město Hajdúszoboszló je známé díky svým mimořádně oblíbeným lázním, které jsou nejrozsáhlejší nejen v Maďarsku, ale dokonce v celé Evropě. Oddech v termální vodě si tak vychutnáte na úctyhodné ploše velké až 30 ha, kde nechybí aquapark ani pláž. Jaká lákadla vás ještě v Hajdúszoboszló čekají?

Co na vás čeká v největších termálních lázních v Evropě?

Bazén v jeskyni, venkovní bazény, římský bazén, skluzavky, odpočinková místnost pro děti, vířivka, pláž… to je jen část vybavení v lázních Hajdúszoboszló. Ve většině bazénů na vás bude působit voda využívaná k léčbě pohybového ústrojí, dýchacího systému, gynekologických a kožních chorob, a také při problémech se zažíváním. Abyste požitek z relaxu v místní vodě pociťovali co nejčastěji, zvolte si ubytování propojené s lázněmi, díky čemuž můžete z pokoje vyrazit za termály rovnou v županu. O pořádnou relaxaci se postarají také procedury a wellness centrum, které si můžete dopřát jak ve vašem ubytování, tak v samotných lázních.

Kromě lázní a aquaparku si ve městě Hajdúszoboszló užijete také návštěvu muzea Bocskai Istvána nebo posezení v jedné ze známých restaurací zvaných csárda (čárda), kde můžete ochutnat tradiční pálivé speciality, místní vína a pálenky. V některých můžete narazit také na večery s živou hudbou. Za památkami se vydejte i do sousedního města Debrecín vzdáleného jen 21 km. I zde se nacházejí termální lázně Kerekestelep a aquapark Aquaticum. Za návštěvu stojí také největší chrám v Maďarsku nebo největší větrný mlýn ve střední Evropě.