Dovolená na chalupě

Chalupa na venkově vám zajistí dokonalé léto u vody i perfektní zimu na sjezdovce. Pronajměte si chalupu přímo od majitele a užijte si tak příjemný pobyt s dostatkem soukromí. V naší nabídce narazíte jak na prostorné chalupy, které pojmou desítky lidí, tak menší chaloupky vhodné pro rodiny s dětmi. Tak která vám padne do oka?
Načítám nabídky...

celkem 651 nabídek


Plánujete dovolenou, ale nevyhovuje vám žádný hotel či apartmán? Co si pronajmout celou chalupu přímo do majitele a mít tak během celého pobytu absolutní soukromí? Vybrat si můžete ze stovek tradičně českých chalup, ve kterých je radost složit hlavu.

Kde si pronajmout chalupu přímo od majitele?

Ať už se na dovolené rozhodnete podnikat cokoliv, chalupa vám poskytne příjemné útočiště se vším všudy. V zimě se ohřejete u krbu anebo v sauně. V létě se zase díky klimatizaci kvalitně vyspíte nebo si užijete chvíle pohody na kvetoucí zahradě s grilem.

Ubytujte se v přírodě, kde si užijete především klidné rozjímání ve stínu vzrostlých stromů. Můžete jen odpočívat, třeba u přírodního koupání nebo vyrazit na túru.

Chalupu si ale nemusíte pronajímat pouze na dovolenou. Využijte její prostory třeba pro rodinné oslavy nebo v ní uspořádejte nezapomenutelnou svatbu. Objekty mají obvykle velkou kapacitu a pojmou až desítky hostů, skvěle poslouží i jako zázemí pro venkovní svatbu. Útulná chalupa vám přijde vhod také na Silvestra, kdy si s přáteli společně připijete na nový rok.