Pobyt přespříští víkend

Chystáte se na víkendový pobyt s třítýdenním předstihem? Skvělá volba. Dovolenou stihnete v klidu naplánovat, ale nebudete čekat dlouho. Nabízíme pobyty romantického, relaxačního i turistického rázu, vybrat můžete i typ stravování.

Podívat se můžete také na naši nabídku hotelů a penzionů, které mají volno tento víkend či příští víkend.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Pokud jste tak trochu spontánní, ale přesto máte rádi nějaké to plánování, pobyty přespříští víkend jsou pro vás to pravé ořechové. My v Travelkingu máme vše pro to, aby i pobyt přespříští víkend stál za to a byl přesně podle vašich chutí a preferencí. Chcete k vodě, někam s dětmi, kde se rozhodně nebudou nudit, do lázní nebo třeba za vínem? Máme vše, a to jak u nás, tak i v zahraničí.

Inspirujte se, jak si výlet co nejlépe užít

Proto, že přespříští víkend je relativně za dlouho, můžete si dovolenou alespoň trochu naplánovat. V tom vám může výrazně pomoct nabídka výletů u každého pobytu nebo naše nabitá Travelpedia. Díky našemu blogu pak můžete objevit To NEJ z dané lokality anebo i podrobné itineráře víkendových výletů, kterými se můžete nechat inspirovat.

Podívat se můžete také na naši nabídku hotelů a penzionů, které mají volno tento víkend či příští víkend.