Pobyty ve Velkém Mederu

Lázeňství, turistika a příroda. Poznejte lázeňské město Velký Meder a zajděte si na termální koupaliště, kde můžete relaxovat až v osmi bazénech s léčivou vodou, která má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, páteř a regeneraci svalstva.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Velký Meder na jihu Slovenska je ideálním místem dovolené jak pro rodiny s dětmi, tak i pro seniory či zamilované páry. Skvělý pobyt zde čeká na všechny, kdo milují teplo, slunečné dny a relax v termální vodě. Okolí navíc nabízí spoustu možností na skvělé výlety.

Velký Meder – termální ráj na jihu Slovenska

Největším lákadlem Velkého Mederu je jednoznačně termální koupaliště s aquaparkem Thermal Corvinus, kde jsou bazény napuštěny vodou z nejteplejšího pramene na Slovensku. Zdejší voda má navíc příznivé účinky na pohybové ústrojí, páteř i svalstvo, které pocítíte hned, jak vyjdete z bazénu. Senioři a milovníci odpočinku si relax v termální vodě nebo v saunovém světě nemohou vynachválit. Rodiny s dětmi se zase vyřádí na tobogánech nebo během programu s animátory.

Relax nemusí skončit ani ve vašem hotelu nebo v penzionu. Stačí si zarezervovat pobyt se vstupem do wellness, při kterém bude vířivka anebo sauna rovnou součástí vašeho hotelu. Náročnější hosty potěší možnost luxusních pobytů. Co by to bylo za dovolenou bez výletů? V okolí Velkého Mederu se můžete vydat například ke známému Vodnímu dílu Gabčíkovo, do minizoo Malkia Park nebo k Okočskému jezeru. Milovníky kol potěší množství rovinatých cyklostezek, které jako stvořené pro výlety pro celou rodinu.