Pobyt se zapůjčením Nordic Walking holí

Krásná příroda, zdravý pohyb a aktivní odpočinek – to vše vás čeká, pokud si vyberete pobyt se zapůjčením Nordic Walking holí. Na procházkách nádhernou krajinou v Česku i zahraničí poznáte spoustu zajímavých míst a zároveň prospějete svému tělu. Tak kam to bude?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si opravdu užili. Hotel se nachází na krásném místě – výhledy z oken do krajiny byly úžasné. Pokoj byl prostorný, čistý, dokonce i s gaučem a televizí, což skvěle posloužilo večernímu odpočinku. Každé ráno jsme se těšili na vynikající snídaně, zvlášť pak na koláče. V okolí hotelu je spousta míst k vidění a od prozkoumávání nás neodradilo ani deštivé počasí. Doporučujeme hlavně procházku po léčivých jesenických pramenech.”

Alex Bendová
Alex Bendová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Město Gołdap je proslavené minerální vodou, promočními věžemi a nejčistším ovzduším v Polsku. Samotný Hotel Ventus Natural & Medical SPA nabízí rodinnou atmosféru spolu s vysokým komfortem odpočinkového resortu se zahradou, venkovní relaxační zónou a wellness s bazénem a saunami. Umístění hned u pláže, díky kterému si užijete koupání v čisté jezerní vodě. Vynikající jídlo, krásný interiér, ochotný personál – pobyt byl zkrátka bez chybičky a ráda se ještě vrátím.”

Kamila Górecka - Kirwiel
Kamila Górecka - Kirwiel
Obchodní tým


Neradi lenošíte a dovolenou bez pohybu si neumíte představit? Pak jsou pro vás pobyty s možností zapůjčení Nordic Walking holí tou správnou volbou. Hole pro tzv. severskou chůzi, která prospívá zdraví celého těla a fyzické kondici, si jednoduše půjčíte ve svém ubytování.

Pobyt s Nordic Walking holemi prospěje vašemu zdraví

Vydáte-li se na procházku s Nordic Walking holemi, potěšíte své tělo i duši. Tato oblíbená fyzická aktivita zapojuje do pohybu celé tělo, a tak posiluje svalstvo a přispívá celkové zdravotní kondici. Chůze v tichu přírody vám prospěje i psychicky, prokazatelně snižuje stres a pomůže vám alespoň na chvíli zapomenout na všední starosti.

Možnost rekreace v přírodě skvěle doplňují wellness služby, které si dopřejete po návratu z dobrodružných výletů. Odpočinete si ve vířivce, prohřejete unavené tělo v sauně nebo se necháte hýčkat profesionálními maséry.