Dovolená v Bratislavě

Bratislava stále patří mezi opomíjené destinace, což je velká škoda, protože hlavní město Slovenska má rozhodně co nabídnout. Metropole na Dunaji nabízí krásná panoramata, dechberoucí památky, moderní nákupní centra, stylové podniky, tradici i bujarý noční život. Vydejte se na pobyt do Bratislavy a sami objevte všechny krásy, které skrývá. Ať už vyrazíte v létě nebo zimě, vždy si odnesete mnoho krásných zážitků.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V první chvíli jsem byla z budovy a pokojů, které působí starším dojmem, mírně zklamaná. Prvotní negativní dojmy však zmizely, jakmile jsem vstoupila do privátního wellness, které je moderní, prostorné, krásně osvětlené a jeho pohodovou atmosféru dokresluje příjemná hudba v pozadí. Hotel Modena *** bych doporučila těm, kteří nevyžadují luxusní ubytování, ale stačí jim jednoduchý pokoj na přespání a zároveň si chtějí užít relaxaci v soukromém wellness, kde nebudou utiskováni ostatními hosty.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Junior Sales Manager

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Bratislavu by měl jednou za život navštívit každý. Nejen proto, že jde o hlavní město Slovenska, ale hlavně kvůli nespočtu zajímavých míst a kulturních akcí, které se zde pravidelně konají. Na poznání Bratislavy si proto vyhraďte hned několik dní. S výběrem ubytování vám rádi poradíme.

Na co se můžete těšit během pobytu v Bratislavě?

Dovolenou v Bratislavě si užijete jak ve dvou, tak s celou rodinou. A když už se chystáte do hlavního města, dopřejte si pobyt plný luxusu, po jakém už dlouho toužíte – Bratislava k němu přímo vyzývá. Přes den město láká k romantickým procházkám a ochutnávání světových, ale místních specialit. Za znamenitým vínem se vydejte do Národního salonu vín, kde si dopřejete ochutnávku nejlepšího vína z celého Slovenska. O večerní zábavu se pak postará Slovenské národní divadlo nebo hudební klub KC Dunaj.

Rodinnou dovolenou si nejlépe vychutnáte tehdy, pokud se s dětmi vydáte do Zoologické zahrady s DinoParkem. Další dny navštivte například Bratislavský hrad a procházejte se kolem nábřeží Dunaje, nebo zamiřte do zrcadlového bludiště v Galerii Multium. Abyste se vyhnuli nekonečnému cestování z jednoho kouta města do druhého, ubytujte se co nejblíže centru, ať máte všechny turistické cíle co nejblíže. Při ubytování v centru je nepřekonatelnou výhodou parkování zdarma, které budete mít zajištěno v rámci balíčku.