Pobyt se psem zdarma

Chystáte se na pobyt ve dvou s vaší polovičkou, nebo plánujete vyrazit s celou rodinou? Nenechávejte doma ani svého čtyřnohého miláčka a vezměte ho s sebou! U některých hotelů a penzionů pobyt s vámi může absolvovat zcela zdarma.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Z Toskánska jsme byli všichni nadšeni a rozhodně se sem ještě vrátíme. Hotelu Il Colombaio nabízí ubytování v klasickém toskánském stylu, navíc je u něj velký bazén, děti zase nadchly želvy. Nachází se v pohodové a romantické vesničce Castellina in Chianti, která je obklopena vinicemi a plná fantastických restaurací i kaváren. Navíc to je odtud kousek do skvostných měst jako je Siena a Florencie.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si vybrali, protože jsme chtěli vidět Krakov, a stálo to za to. Po příchodu na pokoj nás překvapila jeho velikost – byl obrovský, a přitom útulný. Snídaně byly parádní, bohaté a na výběr bylo snad ze všeho, co člověka napadne. Večeře byly taková klasika, která uspokojí každého – jak výběrem, tak chutí i velikostí porcí. Co určitě stojí za to v Krakově vidět je hrad Wawel, a pak Solný důl Wieliczka. Město nás velice překvapilo, všechno bylo krásné a čisté. Za tři dny jsme v Krakově zdaleka nestihli všechno, a určitě se sem ještě vrátíme.”

Michal Šoffa
Michal Šoffa
Obchodní tým


Kam vyrazit na nejlepší pobyt se psem?

Skvělou dovolenou se psem si užijete i bez dlouhého cestování. Stačí vyrazit na zatím neprobádaná místa Česka, kde se nechte zlákat turistickými trasami a jezery či rybníky vhodnými ke koupání. Dáte přednost turistice v horách nebo máte raději pobyt plný relaxace a procházek po parcích?

Láká vás přece jen zahraničí, ale nechcete vystavovat svého psího miláčka dlouhé cestě v autě? Vydejte se na pobyt na Slovensko. Užijete si zde jak relaxační lázně a historická města, tak nedotčenou přírodu. A odpadnou i obavy z jazykové bariéry.

Na pobyt se svým čtyřnohým mazlíčkem vyrazil i náš kolega Michal, a to do Polska. Pobyt v Hotelu Lenart **** byl pro psího cestovatele dokonce zcela zdarma. Jak si pobyt v hotelu uprostřed Krakova spolu užili? Přečtěte si o tom v článku Osobně ověřeno: Recenze pobytu v luxusním Hotelu Lenart v Krakově.