Hotely Park Inn by Radisson

Prožijte krásnou dovolenou při pobytu v některém z hotelů celosvětově uznávané sítě Park Inn by Radisson. Moderní prostředí, komfortní pokoje a prvotřídní servis přinesly této značce již mnoho ocenění.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Celosvětově známé hotely ze sítě Park Inn by Radisson asi není nutné představovat. Svou skvělou pověst si získaly nejen díky špičkovým službám a vždy profesionálnímu personálu. Do Park Inn hotelů se hosté nejčastěji vydávají za dokonalým relaxem ve wellness centru nebo v termálních lázních. A to zdaleka není vše, na co se v hotelech Park Inn můžete těšit!

Poznejte ty nejlepší hotely ze sítě Park Inn by Radisson

Zalakaros je nejmenším městem v celém Maďarsku. Právě zde se ovšem nacházejí oblíbené termální lázně s aquaparkem, které Evropská lázeňská asociace (AESB) ohodnotila 5 hvězdičkami. Toto vysoké hodnocení je oficiálně řadí k nejlepším termálním lázním v Evropě. Právě s tímto lázeňským areálem je přímo propojen moderní hotel Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** . Během pobytu v něm si tak budete moci užívat neomezený vstup do lázní a řadu dalších výhod.

Další špičkový hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa ****superior se nachází v lázeňském Sárváru. I tento hotel je s místními termály propojen chodbou, a tak se v rámci ubytování můžete těšit na neomezené koupání a relaxaci. Hotel milují obzvláště rodiny s dětmi, na které zde čeká skvělé zázemí v podobě dětského koutku s vychovatelkami, tobogánů, dětských bazénů a animačního programu.

Čím dalším jsou lázně Sárvár tak výjimečné? To se dočtete v článku Lázně Sárvár - 8 důvodů, kvůli kterým si je zamilujete i vy.