Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkáchObjevte Chorvatsko

Místo, kde si užijete dovolenou snů
Chorvatsko patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější destinace pro letní dovolenou. A není se čemu divit – kombinaci nádherných pláží, průzračného moře, překrásné přírody a měst plných památek snad ani nelze odolat! Objevte pestré krásy Chorvatska při nezapomenutelné dovolené přesně podle vašich představ.

V Chorvatsku na vás čeká

Průzračně čisté moře a více než 1 000 pláží
8 národních parků s unikátními přírodními skvosty
10 památek UNESCO světového významu
Přes 1 200 ostrovů s jedinečnou atmosférou
10 NEJúžasnějších pláží, které si zamilujete

10 NEJúžasnějších pláží, které si zamilujete

Chorvatsko patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější destinace turistů z Česka a Slovenska. Naprostá většina z nich míří na letní dovolenou u moře do letovisek na pobřeží či na ostrovech. Které chorvatské pláže jsou nejkrásnější? Zde jsou tipy na 10 z nich.

7 NEJkrásnějších ostrovů, které musíte navštívit

7 NEJkrásnějších ostrovů, které musíte navštívit

Klenotem Chorvatska jsou jeho ostrovy. Každý z nich nabízí jedinečnou atmosféru, ale všechny oplývají dechberoucí přírodou a nádherným pobřežím s čistým mořem. Které chorvatské ostrovy jsou nejkrásnější? Vybrali jsme 7 z nich, které stojí za návštěvu.

Nechte se okouzlit rozmanitými krásami Chorvatska a objevte všechna jedinečná místa

Nejlepší chorvatské hotely, kde zažijete dovolenou snů

Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější hotely v Chorvatsku, kde na vás čeká komfort, špičkové služby i nezapomenutelné zážitky

Nejkrásnější soukromá pláž

Crvena Luka
Resort

Hotel leží přímo u nejkrásnější pláže v celém Chorvatsku. Kromě toho nabízí špičkové wellness, komfortní pokoje a skvělé zázemí pro děti, takže je ideální pro rodinnou dovolenou!

Nejluxusnější hotel na Jadranu

Aminess Khalani
Hotel

Tento pětihvězdičkový poklad mezi chorvatskými hotely nezklame ani ty nejnáročnější hosty. Přepychový interiér, moderní wellness se saunami a bazény i gastronomické zážitky už na vás čekají!

Nejlahodnější aIl inclusive

Aminess Grand
Azur Hotel

Populární hotel ležící pouhých 20 metrů od pláže nadchne díky nabídce all inclusive light všechny milovníky dobrého jídla a pití. Tady si zkrátka vychutnáte dovolenou doslova všemi smysly!

Nejkouzelnější wellness centrum

Hotel
Punta

Hotel v oblíbeném letovisku Vodice je dokonalým místem pro letní dovolenou s pořádnou dávkou nerušeného odpočinku. Relaxovat zde můžete v bazénu s výhledem na moře i v moderním wellness.

Nejzábavnější animační program

Hotel
Pinija

V hotelu na malebném přírodním poloostrově si užijete stylové pokoje, výborné jídlo, odpočinek ve wellness i spoustu zábavy při oblíbených animačních programech pro malé i velké hosty.

Nejoblíbenější u nás i zákazníků

Hotel
Zagreb

Dlouhodobá stálice na seznamu nejoblíbenějších hotelů v Chorvatsku si vás získá krásnými plážemi, výtečnou stravou i zázemím na sporty. Není divu, že právě sem se všichni rádi vracejí!