Pobyt s vířivkou

Pohodlně se usaďte a přivřete oči. Nechte se ve vířivce masírovat perličkami nebo vodou proudící z masážních trysek tak dlouho, dokud z vás nespadnou všechny každodenní starosti. Masážní a relaxační koupel v teplé vodě si zasloužíte.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Romantické procházky historickými uličkami, odpočinek v termální vodě, zdolávání vysokých hor… ať už si dovolenou představujete jakkoli, nezapomeňte k ní připočítat relaxaci ve vířivce. Mezi bublinkami vám totiž starosti běžných dní nejlépe vyšumí z hlavy.

Relaxujte ve vířivce v lázních i pod štíty hor

Kromě wellness hotelů a lázní dnes vířivku najdete také na mnoha místech, kde byste ji možná ani nečekali. Během dovolené v horách ale určitě zjistíte, že po náročné túře nebo zábavě na zasněženém svahu není nic lepšího, než si dopřát uvolnění pro tělo i mysl v příjemně vířivé vodě. Na pobyt ve znamení poznávání nejkrásnějších přírodních zákoutí i relaxu ve vířivce můžete vyrazit jak mezi štíty Belianských Tater, tak i do rakouských Vysokých Taur nebo u nás do Orlických hor.

O relax se ve vířivce nepřijdete ani během pobytu v lázních. Potěší vás jak v maďarské Ostřihomi na hranicích se Slovenskem, tak i v Komárně s termálním koupalištěm a v oblíbených lázních v Sárváru. Relax v bazénech s termální vodou a během procedur je zde jen příjemnou třešničkou na dortu.

Vaše láska určitě ocení, pokud jí na společném wellness pobytu kromě chvil plných pohody připravíte i romantické překvapení. K tomu se perfektně hodí privátní vstup do wellness, kde si relaxaci ve vířivce i v sauně budete užívat jen vy dva. K tomu neodmyslitelně patří sklenička šampaňského a drobné občerstvení. Necháte se zlákat?