Dovolená v Belianských Tatrách

Krásné pohoří Belianske Tatry se nachází v obležení národních parků Vysoké Tatry a Poloniny. Poznejte je díky husté síti turistických stezek i cyklotras. Výjimečný pohled na široké okolí se vám naskytne ze Stezky v korunách stromů.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Belianské a Vysoké Tatry byly mému srdci vždy blízké. Díky skvělé poloze hotelu Magura máte na dosah mnoho přírodních zajímavostí – husté lesy, monumentální horské štíty, zurčivé vodopády. Nemusíte s sebou mít ani auto, na ta nejkrásnější místa se dostanete autobusem či vlakem. Hotel je útulný a čistý, už není nejmodernější, ale nádherný výhled a příjemná atmosféra vše vynahrazuje. Je to zkrátka ideální volba pro aktivní dovolenou v zimě i v létě.”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Dovolená v Penzionu Strachan *** byla parádní. S nadšením jsme si užili stylový dřevěný pokoj s výhledem na hory, chutnou slovenskou kuchyni v podobě polopenze i relaxaci ve wellness s vířivkou a saunami. Já osobně oceňuji také masáž a místního maskota a mazla, bernského salašnického psa, který nás občas přišel pozdravit při večeři. Z výletů doporučuji digitální galerii Poliankovo a procházku kolem Štrbského plesa, i když v Tatrách je možností spousta úplně pro každého!”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Belianské Tatry vás uchvátí na první pohled svými bělostnými vápencovými a břidlicovými skalami a rozkvetlými loukami. Ačkoliv se nacházejí vedle hned dvou nádherných národních parků, Vysokých Tater a Pienin, svou krásou a rozmanitostí se jim rozhodně vyrovnají.

Na co se můžete těšit během pobytu v Belianských Tatrách?

Skvělým výchozím bodem pro turisty, běžkaře i lyžaře je obec Ždiar. Přímo v ní můžete navštívit Lidové muzeum – Ždiarsky dům, kde se dozvíte více o historii a životě místních obyvatel. Středisko Bachledka Ski & Sun vás nadchne v každém ročním období: v létě si užijete jízdu na nejdelší bobové dráze v Tatrách, v zimě vám čeká skvělá lyžovačka na celkem 10 sjezdovkách. Ze střediska se lze také dostat na Chodník korunami stromů Bachledka.

Pokud vám na dovolené v Belianských Tatrách bude chybět odpočinek i zábava ve vodě, vydejte se do nedalekého Thermal Parku Vrbov. Perfektní odpočinek si můžete užívat každý den dovolené přímo ve vašem ubytování. Stačí, pokud si zarezervujete pobyt v ubytování s vlastním wellness centrem.