All inclusive dovolená

Nedělejte si během pobytu starosti vůbec s ničím, ani s vařením. Pokud zvolíte variantu pobytu s all inclusive, můžete se těšit na vynikající místní i mezinárodní pokrmy a také na nápoje během celého dne.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


All inclusive dovolená je skvělým způsobem, jak si užít 100% pohodlí během svého pobytu. Díky tomuto typu dovolené si můžete užít neomezeně jídla po celý den. Často také obsahuje různé aktivity a další služby, které jsou dostupné přímo v rámci hotelu nebo rezortu.

O jídlo a zábavu se starat nemusíte

Hledání jídla nebo restaurací se během této dovolené úplně vyhnete, protože all inclusive zahrnuje kompletní stravování. Získáte neomezený přístup ke všem jídlům a nápojům ve vybraných restauracích a barech. Můžete si vychutnat bohatou nabídku bufetů s různými pokrmy, které uspokojí různé chutě a preference. All inclusive často zahrnuje také tematické večery a speciální gastronomické zážitky, které vám umožní objevovat různé kuchyně a chutě.

Při all inclusive dovolené se nemusíte starat ani o drobnosti, jako je občerstvení během dne. Můžete si vzít s sebou na pláž nebo k bazénu lahodné občerstvení, které je k dispozici v rámci balíčku.

All inclusive dovolená také často zahrnuje různé aktivity a zábavu přímo v rámci rezortu. Můžete si užít , vodní skluzavky, fitness centra, wellness a lázně, animační programy, sportovní aktivity, večerní show a mnoho dalšího. Některé hotely mohou dokonce nabízet neomezené využití některých vodních sportů.

Jedním z největších benefitů all inclusive dovolené je, že se můžete plně soustředit na relaxaci a odpočinek. Nemusíte se starat o organizaci jídla, nakupování nebo hledání zábavy mimo hotel. Můžete si prostě užít vše, co je vám nabízeno, a vychutnat si pohodlí a luxus.