Pobyt v Polanica Zdrój

Lázeňské město Polanica Zdrój zve na procházky po parcích s krásnými fontánami a romantickými altánky. Místní lázeňská architektura je inspirovaná německými domy, ale nejvyhledávanější jsou tady stejně léčivé prameny, které pomáhají při srdečních, žaludečních i pohybových onemocněních.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Polanica jsme byli velice spokojení. Pro mě byly nejlepším zážitkem procedury, pro mou neteř zase dětská herna a brouzdaliště. Pokoje byly dostatečně komfortní pro víkendový pobyt, polopenze byla chutná s dobrým výběrem pokrmů. Kladně hodnotím také wellness rozdělené na vodní a saunový svět. Městečko Polanica-Zdrój je působivé a jeho centrum a lázeňský park stojí za procházku.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Procházky po lázeňském parku mezi altánky a odpočinek v relaxačních bazénech a během procedur si užijete nejen v našich lázeňských městech. Vydejte se za pohodou ve slavných lázních do sousedního Polska, jen 17 km od hranic s Českem. Na úpatí Stolových hor se nachází několik známých lázeňských měst, mezi nimiž návštěvníci vyhledávají zejména lázně Polanica Zdroj.

Termální voda, procedury i lyžování už na vás čekají

Centrum lázeňského městečka Polanica Zdroj tvoří rozsáhlý lázeňský park, který přímo sousedí s budovami lázní. Po procházce po kryté lázeňské promenádě s vyvěrajícími prameny, které se využívají i na pitnou kúru, se tak můžete vydat přímo za odpočinkem v termální vodě. Zdejší léčebné prameny se využívají k léčbě srdečních, žaludečních i pohybových onemocnění. Užijete si zde také odpočinek od každodenních starostí, nové síly tak načerpáte například během koupání v bazénech nebo během procedur. Na odpočinek se můžete těšit také do wellness centra.

Okolí Stolových hor je v zimě vyhledáváno lyžaři, běžkaři i snowboardisty. Pokud holdujete zimním sportům, vydejte se do Polanice Zdrój na lyžařský pobyt a užijte si lyžování v místních komornějších, ale o to pohodovějších lyžařských střediscích. Mezi ty nejoblíbenější patří Skiareál Zieleniec, Skiresort Szczyrk či Skiareál Jodl. Uvidíte, že po lyžování není nic lepšího, než si odpočinout v horké sauně nebo vířivce.