Pobyt v Olomouci

Titulem "druhá největší památková rezervace v České republice" se pyšní Olomouc. Vysloužila si jej také díky morovému sloupu Nejsvětější Trojice zapsaném mezi památky UNESCO a významnému Arcibiskupskému paláci. V období adventu zde zažijete kouzelnou atmosféru vyhlášených vánočních trhů.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Krásný hotel umístěný v horské přírodě. Pokoje jsou moderní a hezky zařízené. Personál byl velice příjemný a ochotný, s hosty si rádi popovídají. V restauraci skvěle vaří. Přímo v hotelu je také wellness s vířivkou a 4 saunami. Navíc zde mají úžasné akvárium s různými druhy chovných ryb, které je s wellness propojeno, takže je můžete během relaxace pozorovat. Pobyt moc doporučuji každému, kdo chce nabrat síly, nebo si užít krásnou okolní přírodu.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznická podpora

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Co vás napadne jako první, když se řekne Olomouc? Květiny, sýry nebo historické náměstí? V každém případě máte pravdu - v Olomouci vše zmíněné skutečně naleznete. Vychutnejte si parádní památky i atrakce a zamiřte na severní Moravu za pobytem plným relaxu.

Poznejte všechny krásy Olomouce

Olomouc je známá jako druhá největší památková rezervace v České republice a pyšní se nádherným historickým jádrem. To zdobí významný Arcibiskupský palác i morový sloup Nejsvětější Trojice zapsaný mezi památky UNESCO. Jedinečnou atmosféru má Olomouc zejména v zimě, kdy se v centru odehrávají tradiční vánoční trhy. Ať už se sem vydáte za poznáváním památek, nebo za nakupováním unikátních vánočních dárků, vězte, že po celodenním běhání po městě si zasloužíte pořádný odpočinek. Zarezervujte si proto pobyt s neomezeným vstupem do wellness. Těšit se tak budete moci na odpočinek ve vířivce či v sauně.

Olomouc proslavila také výstava Flora. Vzácné rostliny a květiny si zde budete moci prohlédnout kdykoli během roku - nacházejí se zde totiž tři historické parky a botanická zahrada. Pokud se sem chystáte na rodinnou dovolenou, vydejte se s dětmi do oblíbené zoologické zahrady nebo do aquaparku.