Pobyt se saunou

Už vás všudypřítomná zima unavuje? Nemusíte čekat na léto, řešením může být i útulná chata se saunou či infrasaunou. Pobyt v sauně zahřeje celý organismus, uvolní svalstvo a zklidní mysl. Ubytujte se nedaleko sjezdovky a naplno se oddejte zimním radovánkám. Mrazu se bát nemusíte, v soukromé sauně rozmrznete za pár minut.
Načítám nabídky...

celkem 623 nabídek


Počítáte s tím, že celou dovolenou proležíte, anebo ji chcete strávit aktivně? Díky chatě se saunou je možné obojí. Dopřejte si dostatek kvalitního odpočinku a prospějte tak svému zdraví. Saunování má příznivý vliv na tělo i mysl a díky vyplaveným endorfinům se z dovolené vrátíte s širokým úsměvem na tváři.

Jak si zvolit chatu či chalupu se saunou?

Chaty se saunou na vás čekají ve všech koutech republiky. Nejvíce je oceníte, když se ubytujete u sjezdovky nebo nedaleko běžkařských tras. Na zasněžených prostranstvích zažijete spoustu zábavy a až se zimy dostatečně nabažíte, uchýlíte se k zaslouženému odpočinku v soukromé sauně. Chata se saunou je vhodným ubytováním pro páry, kteří si zde mohou vytvořit báječné vzpomínky na společně strávené chvíle.

A kam za saunováním vyrazit? Nejlépe do hor. Naplánujte si perfektní dovolenou třeba v Orlických horách, Jeseníkách nebo na Šumavě. Pokud se na zmrzlé stráně nechystáte a chcete jen relaxovat, zvolte si například dovolenou v Českém ráji nebo jižních Čechách.

V nabídce na Travelkingu nechybí ani ubytování s infrasaunou, která obsahuje infračervený paprsek a funguje jako sluneční lázeň. Tento typ sauny dokonale prohřeje celé vaše tělo, zatímco vzduch okolo vás zůstane teplotně velmi příjemný.