Hotel Tulipán ***


Hotel Tulipán nájdete v Tatranské Lomnici
 • Hotel Tulipán nájdete v Tatranské Lomnici

  Hotel Tulipán nájdete v Tatranské Lomnici

 • Ve Vitálním světě si můžete odpočinout třeba ve vířivce

  Ve Vitálním světě si můžete odpočinout třeba ve vířivce

 • Ve Vitálním světě si můžete odpočinout třeba ve vířivce

  Ve Vitálním světě si můžete odpočinout třeba ve vířivce

 • Prohřejete se v saunách

  Prohřejete se v saunách

 • Pokoje jsou útulně vybaveny

  Pokoje jsou útulně vybaveny

 • V pokojích si užijete pohodlí

  V pokojích si užijete pohodlí

 • Pokoje mají vlastní koupelnu

  Pokoje mají vlastní koupelnu

 • Těšte se na chutnou polopenzi

  Těšte se na chutnou polopenzi

 • Těšte se na chutnou polopenzi

  Těšte se na chutnou polopenzi

 • Těšte se na chutnou polopenzi

  Těšte se na chutnou polopenzi

 • Zajeďte si do popradského aquaparku

  Zajeďte si do popradského aquaparku

 • Užijte si krásy Vysokých Tater

  Užijte si krásy Vysokých Tater

 • Užijte si krásy Vysokých Tater

  Užijte si krásy Vysokých Tater

 • Užijte si krásy Vysokých Tater

  Užijte si krásy Vysokých Tater

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 1596

Kontaktní informace:

Hotel Tulipán ***
Tatranská Lomnica 63
Tatranská Lomnica, 059 60
Slovenská republika

Pobyt v centru Vysokých Tater pro celou rodinu

Hotel Tulipán *** se nachází v Tatranské Lomnici, odkud máte úžasný výhled na Tatry. Horskou atmosféru dotváří přilehlé domky v typické tatranské architektuře, u hotelu najdete klidný park.

Hotel se může pyšnit vysokým standardem služeb – každý pokoj je moderně zařízený, má vlastní sociální zařízení, TV/SAT a příslušenství na přípravu kávy a čaje. Díky menšímu počtu pokojů se těšte na rodinnou atmosféru, profesionální a ochotný personál a chutné stravování.

Dovolená pro pravé gurmány

Hotel je nositelem Gurmán certifikátu za poskytování kvalitních služeb. Tento certifikát získají jen ty nejlepší restaurace na Slovensku. Těšte se tedy na kvalitní mezinárodní gastronomii s prvky tradiční slovenské kuchyně.

Ideální pro odpočinkovou rodinnou dovolenou

K hotelu patří také krásný vitální svět (17:00 - 21:00 hodin) s hydromasážní vířivkou, několika saunami (finská, parní, infra), aromaterapií, lehátky a možností masáží.


Hotel je vhodný pro dovolenou s dětmi, nechybí totiž ani dětský koutek a venkovní hřiště. Bezplatně jsou k dispozici dětské postýlky, židličky a v restauraci dětské menu. Po domluvě také hlídání dětí.

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 189 recenzí
2 Walachová

Vše bylo takové, jak jsme čekali.

Martin König König

Děcka, až na Zlatého bažanta, za kterého ale snad hotel nemůže, to bylo všechno boží. Moc dobře tam vaří, takže jsme se každý den dvakrát přežrali. Nešlo to jinak, všechno bylo moc dobré. V osm zavírají restauraci, ale to jsme vyřešili popíjením na pokoji a hraním Člověče nezlob se. Ostatní účastníci zájezdu kladně hodnotí i wellness aspekt, který já hodnotit nemůžu, protože mě tyhle panské móresy neberou. Příští rok jedeme zase. Umístění pod bobovou dráhou a kousek od lanovky na Lomničák jsou další plusové body.

Jana Svobodová

Hotel moc pěkný, čistý a útulný. Personál příjemný a ochotný. Strava byla chutná, neustále doplňovaná, prostě mňamka. Typů na výlet mraky, my jsme dali nejdříve přímo od hotelu Zelené pleso-Biele pleso-Tat.Metliare-a zpět k hotelu a druhý den vláčkem do Tatranské Polianky a potom už po svých Slezký dům-Velická dolina-Hreběnok-St.Smokovec-a zpět k hotelu. Paráda a víme že je tam toho daleko víc a už plánujeme příští rok. Nemáme co vytknout.

Ludmila Brandejsová

Strava výborná, wellness slabší než je prezentováno, personál ochotný.

Ludmila Brandejsová

Jídlo výborné, wellness slabší než je prezentováno, personál hotelu ochotný.

Martin Demel

Hotel Tulipán můžeme směle doporučit. Strava výborná, wellness jsme bohužel z důvodu nachlazení nezkoušeli. Na pokoji rychlovarná konvice, čaje a kafe 2 a 3 v jednom. Využiji jsme toho při cestě na výlet, kdy jsme si uvařili čaj do termosky. Restaurace zavírá večeří tj. ve 20 hodin, tak kdo má ještě chuť na pivko, tak nedaleko kousek od vlakového nádraží je otevřený bar Switch club. Asi za 10 min. chůze pěšky jste na lanovce na Lomnický štít. Doporučuji si zakoupit jízdenky dopředu přes Goopass. Je to levnější a nestojíte žádnou frontu. Cesta do Tater z Ostravy byla přes Slovensko naprosto šílená, 1,5 hod. fronta v Žilině. Zpět jsme jeli přes Polsko a naprosto perfektní cesta. Dokud nebude na Slovensku pořádná dálnice, tak mě tam nikdo už neuvidí.

Jan Lupač

Hotel byl velmi pěkný, měli jsme prostorný pokoj, všude čisto. Personál ochotný, vstřícný. Wellness super, možná je škoda, když by bylo špatný počasí, že není otevřeno dřív. Jídlo dobrý.

Pavel Chrenka

Vše bylo super. Jídlo chutné, široký výběr. Personál usměvavý, ochotný.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK