Hotel Konferencia ***


Hotel Konferencia je v samotném centru Györu
 • Hotel Konferencia je v samotném centru Györu

  Hotel Konferencia je v samotném centru Györu

 • Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do bazénu

  Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do bazénu

 • V hotelových pokojích najdete vše potřebné

  V hotelových pokojích najdete vše potřebné

 • Snídaně si můžete vybrat dle své libosti

  Snídaně si můžete vybrat dle své libosti

 • Polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci

  Polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci

 • Interiéry hotelu jsou nádherné

  Interiéry hotelu jsou nádherné

 • Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

  Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

 • Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

  Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

 • Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

  Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

 • Centrum lázeňského města vás okouzlí

  Centrum lázeňského města vás okouzlí

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 380

Kontaktní informace:

Hotel Konferencia ***
Apor Vilmos püspök tere 3
Györ, 9021
Maďarsko

Hotel Konferencia *** leží v samotném barokním centru oblíbeného města Gÿor jen pár set metrů od termálních lázní Rába-Quelle. Doslova pár kroků od hotelu máte také krásnou promenádu starého města a romantické nábřeží Dunaje.

Ubytováni budete v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Z pokoje pak budete mít krásný výhled na protější barokní baziliku Panny Marie.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 144x
Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do bazénu

Györ v hotelu s wellness a polopenzí

prodáno 99x
Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do hotelového bazénu

Györ v hotelu s wellness a polopenzí

prodáno 97x
Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do bazénu

Györ v hotelu s wellness a polopenzí

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 55 recenzí
Karla Kubát

Hotel dle očekávání, poměrně velký pokoj, menší nedostatky, jako nefunkční jedno ze čtyř osvětlení, nebo přívodní el. šňůra k minibaru obalená izolepou. Snídaně velmi slušné, večeře dobré, ale připravené na 18.00 hod. tudíž v 19.30 hod. maso zapečené se sýrem mírně okoralé. Škoda, stačilo by tak málo. Personál OK. Město stojí za prohlídku.

Milan Zach

Krásný hotel, úžasná provozní doba wellness, skvělé.

Olga Posová

Dostali sme všetko čo sme mali zaplatené v kupóne, v kúpelni mohli byť okrem toalet. papiera aj ďalšie hygienické potreby, personál milý ustretový, wellness v pohode, strava dobrá, pomerne pestrá, škoda že kávu k raňajkám sme si museli zaplatiť, neviem prečo, okolie krásne, historické pekné kúpeľné mesto, v blízkosti Dunaj. Čistota na úrovni, takže celková spokojnosť, odporúčam ďalším klientom.

Tatiana Šoltésová

S pobytom sme boli spokojní, všetko čo bolo uvedené v kupóne sme dostali a využili. Personál hotela bol veľmi ústretový, strava bola "slabšia". V hoteli sme využívali aj bazén, akurát nám trochu prekážalo, že tam chodili aj deti asi na plavecký výcvik a vzhľadom na to, že bazén bol malý, nedalo sa v ňom kľudne plávať.

Soňa Černá

Starší hotel šikovně umístěný v centru města. Blízko do termálů, blízko do obchodů a restaurací na oběd. Vybavení pokojů je již starší, ale zato jsou pokoje prostorné a útulné, hodně úložného prostoru. Veliký balkón. Byly jsme ubytováni ve 2. Patře. Domluva v angličtině, recepční se snaží domluvit. Super teplý bazén a sauna, tu je potřeba nahlásit hodinu předem na recepci. Snídaně vynikající, každý si vybere, ovoce, čerstvá zelenina, chutné sýry, uzenina, vajíčka, klobásky, parky, musli, pečivo, paštiky, marmelády, nugety, atd. 3 druhy juice, kávy, čaje. Večeře byla při menším počtu lidí servírovaná, jinak bufetová. Chutná, zejména je zde oblíbená rýže, různá masa na výběr, kuskus, dobré omáčky a úžasné deserty. Na parkování před hotelem je potřeba každý den nová kartička. Vhodné pro rodiny s dětmi. Mohu jedině doporučit.

radomil noll

Odpovida popisu. Starsi ale dobre situovany hotel. Strava prumerna.

Yvona Jelénková

Hotel starší, ale čistý a bez závad. Pokoje v přízemí, na které si stěžovali klienti v některých recenzích se zrovna rekonstruovali, ale v hotelu byl klid. Bazén teplý a stále k dispozici. Večeři jsme měli formou švédského stolu i servírovanou. Byla chutná a v dostatečném množství. Personál milý a nevtíravý. Lázně blízko/doporučuji gumovou obuv, kolem bazénů je kluzko/, staré centrum a nábřeží k procházkám. Rádi zopakujeme.

MONIKA TREUTLEROVA

Hotel byl hezký. Pobyt odpovídal popisu.Strava dobrá vždy jsme se dostatečně najedli. Jenom pití se asi u večeře platí, teda podle faktury která nám byla vystavena při odjezdu. Gyor je nádherné město ve večerních hodinách je to krásná procházka.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím