Hotel Konferencia ***


Hotel Konferencia je v samotném centru Györu
 • Hotel Konferencia je v samotném centru Györu

  Hotel Konferencia je v samotném centru Györu

 • Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do bazénu

  Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do bazénu

 • V hotelových pokojích najdete vše potřebné

  V hotelových pokojích najdete vše potřebné

 • Snídaně si můžete vybrat dle své libosti

  Snídaně si můžete vybrat dle své libosti

 • Polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci

  Polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci

 • Interiéry hotelu jsou nádherné

  Interiéry hotelu jsou nádherné

 • Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

  Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

 • Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

  Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

 • Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

  Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

 • Centrum lázeňského města vás okouzlí

  Centrum lázeňského města vás okouzlí

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 400

Kontaktní informace:

Hotel Konferencia ***
Apor Vilmos püspök tere 3
Györ, 9021
Maďarsko

Hotel Konferencia *** leží v samotném barokním centru oblíbeného města Gÿor jen pár set metrů od termálních lázní Rába-Quelle. Doslova pár kroků od hotelu máte také krásnou promenádu starého města a romantické nábřeží Dunaje.

Ubytováni budete v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Z pokoje pak budete mít krásný výhled na protější barokní baziliku Panny Marie.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 144x
Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do bazénu

Györ v hotelu s wellness a polopenzí

prodáno 99x
Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do hotelového bazénu

Györ v hotelu s wellness a polopenzí

prodáno 97x
Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do bazénu

Györ v hotelu s wellness a polopenzí

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 68 recenzí
Jarmila Olivová

Pobyt byl nad naše očekávání, pokoj, personál. Stravě by se něco málo dalo vylepšit, víc sezonního ovoce, lepší úprava minutek - byly vysušené, ale výsledný dojem velmi dobrý. Službám hotelu bych jen vytknula, že by hostům kteří přijeli hlavně za termály mohli poskytnout lepší informace kde je najít. Na poskytnuté mapě byla sice termály vyznačené ale nebyl tam vyznačen hotel a ne se všemi Maďary se domluvíte jinak než maďarsky. Na druhou stranu nám velmi personál hotelu pomohl při řešení s automobilem, kde se při odjezdu vyskytly problémy a museli jsme je řešit opravou a odložením odjezdu o jeden den a byl nám poskytnut další nocleh s výraznou slevou. I objednané nápoje k večeři byly jen za symbolickou cenu jako dárek hotelu. Výsledný dojem opravdu skvělý.

Marie Kráčmarová

Se službami i stravou v hotelu jsme byli naprosto spokojeni, stejně jako s milým a ochotným personálem. Prostředí hotelu odpovídá jeho stáří a ceně, což naprosto vynahradí jeho umístění v centru města a v blízkosti lázní. Mohu jen doporučit.

Barbora Dvořáková

Vše bylo v pořádku, snídaně na jedničku, večere horší, ale dalo se. Perzonál milý a velice ochotný. Příště zase jen tam.

Josef Červinka

Velké, původně komfortní pokoje, bohužel nesou viditelné známky postupného chátrání. Personál milý, někdy však příliš vyrovnaný. Např. při dotazu na klíč k balkonovým dveřím jsme byli ujištěni, že v tomto hotelu je krádež vyloučena. Snídaně velmi dobré, večeře díky kuchaři velmi špatné. Výběr z menu neexistoval.

Karla Kubát

Hotel dle očekávání, poměrně velký pokoj, menší nedostatky, jako nefunkční jedno ze čtyř osvětlení, nebo přívodní el. šňůra k minibaru obalená izolepou. Snídaně velmi slušné, večeře dobré, ale připravené na 18.00 hod. tudíž v 19.30 hod. maso zapečené se sýrem mírně okoralé. Škoda, stačilo by tak málo. Personál OK. Město stojí za prohlídku.

Milan Zach

Krásný hotel, úžasná provozní doba wellness, skvělé.

Olga Posová

Dostali sme všetko čo sme mali zaplatené v kupóne, v kúpelni mohli byť okrem toalet. papiera aj ďalšie hygienické potreby, personál milý ustretový, wellness v pohode, strava dobrá, pomerne pestrá, škoda že kávu k raňajkám sme si museli zaplatiť, neviem prečo, okolie krásne, historické pekné kúpeľné mesto, v blízkosti Dunaj. Čistota na úrovni, takže celková spokojnosť, odporúčam ďalším klientom.

Tatiana Šoltésová

S pobytom sme boli spokojní, všetko čo bolo uvedené v kupóne sme dostali a využili. Personál hotela bol veľmi ústretový, strava bola "slabšia". V hoteli sme využívali aj bazén, akurát nám trochu prekážalo, že tam chodili aj deti asi na plavecký výcvik a vzhľadom na to, že bazén bol malý, nedalo sa v ňom kľudne plávať.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK