Hotel Konferencia ***


Hotel Konferencia je v samotném centru Györu
 • Hotel Konferencia je v samotném centru Györu

  Hotel Konferencia je v samotném centru Györu

 • Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do bazénu

  Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do bazénu

 • V hotelových pokojích najdete vše potřebné

  V hotelových pokojích najdete vše potřebné

 • Snídaně si můžete vybrat dle své libosti

  Snídaně si můžete vybrat dle své libosti

 • Polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci

  Polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci

 • Interiéry hotelu jsou nádherné

  Interiéry hotelu jsou nádherné

 • Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

  Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

 • Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

  Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

 • Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

  Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

 • Centrum lázeňského města vás okouzlí

  Centrum lázeňského města vás okouzlí

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 419

Kontaktní informace:

Hotel Konferencia ***
Apor Vilmos püspök tere 3
Györ, 9021
Maďarsko

Oblíbený hotel v centru Gÿoru

Hotel Konferencia *** leží v samotném barokním centru oblíbeného města Gÿor jen pár set metrů od termálních lázní Rába-Quelle. Doslova pár kroků od hotelu máte také krásnou promenádu starého města a romantické nábřeží Dunaje.

Ubytováni budete v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Z pokoje pak budete mít krásný výhled na protější barokní baziliku Panny Marie.

K jídlu se můžete těšit na lahodnou polopenzi s mezinárodní kuchyní i maďarskými specialitami. V teplých dnech si můžete vychutnat jídlo i na zahrádce.


Užijete si neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny. Za příplatek si můžete dopřát také masáže.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 144x
Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do bazénu

Györ v hotelu s wellness a polopenzí

prodáno 99x
Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do hotelového bazénu

Györ v hotelu s wellness a polopenzí

prodáno 97x
Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do bazénu

Györ v hotelu s wellness a polopenzí

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 73 recenzí
Miroslav Boček

Ubytování na dobré úrovni, hezký pokoj s balkónem a klimatizací. Stravování pestré, bylo všeho dostatek. Personál milý a ochotný, komunikace v angličtině nebo němčině bez problémů. Bazén k dispozici od rána až do večerních hodin neomezeně. Město Gyor je krásné zvláště večer, využili jsme i nedaleké lázně. Zkrátka vše super.

Romana Popková

Prostředí hotelu bylo dost retro, ale na vyspání dobré. Pobyt odpovídal. Obdrželi jsme vše. Strava byla dobrá. Bazén byl fajn. Personál byl příjemný. I když neumíme s manželem ani anglicky ani maďarsky, tak jsme se nakonec nějak domluvili. Jeli jsme kvůli termálům. Byli jsme velice mile překvapeni. Vybavení termálů bylo super. Prostředí městečka bylo moc krásné. Večerní procházky,posezení v restaurací. Opravdu krásné prostředí!

Ján Gros

Boli sme spokojní hlavne s polohou hotela v centre mesta obklopený historickými budovami. Veľmi milý a ochotný personál. Pozn. Vhodné by bolo obnoviť zariadenie a hlavne kúpeľne.

Jarmila Olivová

Pobyt byl nad naše očekávání, pokoj, personál. Stravě by se něco málo dalo vylepšit, víc sezonního ovoce, lepší úprava minutek - byly vysušené, ale výsledný dojem velmi dobrý. Službám hotelu bych jen vytknula, že by hostům kteří přijeli hlavně za termály mohli poskytnout lepší informace kde je najít. Na poskytnuté mapě byla sice termály vyznačené ale nebyl tam vyznačen hotel a ne se všemi Maďary se domluvíte jinak než maďarsky. Na druhou stranu nám velmi personál hotelu pomohl při řešení s automobilem, kde se při odjezdu vyskytly problémy a museli jsme je řešit opravou a odložením odjezdu o jeden den a byl nám poskytnut další nocleh s výraznou slevou. I objednané nápoje k večeři byly jen za symbolickou cenu jako dárek hotelu. Výsledný dojem opravdu skvělý.

Blanka Ježdíková

Pobyt příjemný, akorát by chtělo, aby se trochu věnovali drobným opravám. Dveře na balkony se těžko otvírali, prasklá vaničky u sprch. koutu, ve vedlejším pokoji zase rozbitý fén. Přes den se někdy nedalo zaplavat si v hotelovém bazénu, měli by na to hosty sami upozornit, že je v určité hodiny pronajatý. Jinak personál ochotný, příjemný.

Marie Kráčmarová

Se službami i stravou v hotelu jsme byli naprosto spokojeni, stejně jako s milým a ochotným personálem. Prostředí hotelu odpovídá jeho stáří a ceně, což naprosto vynahradí jeho umístění v centru města a v blízkosti lázní. Mohu jen doporučit.

Barbora Dvořáková

Vše bylo v pořádku, snídaně na jedničku, večere horší, ale dalo se. Perzonál milý a velice ochotný. Příště zase jen tam.

Dušan Rychtárik

Popis hotela zodpovedal, izba nezodpovedala, personál dobrý, strava primerná, wellness slabší.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK