• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytujte se pouhých 10 minut od lázní Györ

Přímo v centru nejoblíbenějšího maďarského lázeňského města Györ najdete hotel Rába ***, který vás nadchne stylovým interiérem, ochotným personálem a perfektními službami typickými pro všechny hotely prestižní hotelové sítě Danubius.

Hotel stojí v barokním centru města, blízko všech kaváren a restaurací a zároveň jen 10 minut chůze od populárních lázní. Disponuje komfortně zařízenými pokoji s vlastním sociálním zařízením WC, sprcha) a fénem. V pokoji je dále k dispozici TV, telefon, rádio a minibar.

Nechte se hýčkat gastronomií i wellness

Součástí hotelu je Belgická restaurace se snídaňovou místností, ve které si každé ráno pochutnáte na bohatém bufetu. Dále se můžete těšit na gastronomický zážitek při večeři o 3 chodech.

V hotelu se nachází i kavárna s restaurací, která je zařízená v duchu belgických restauračních zařízení - můžete tu ochutnat i pochoutky belgické kuchyně. Milovníky piva pak potěší nabídka více jak 25 druhů vyhlášených belgických piv.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Richard P.)

Hotel čistý a obsluha v pořádku. Výběr a kvalita jídla k večeři trochu slabší (jako dezert - dvě přezrálé mandarinky). Prostředí wellness hezké, jen přidělené skříňky na uložení věcí by mohly být větší a platba za jídlo a pití v prostoru wellness pouze v hotovosti je dosti nekomfortní.

Skvělé (Martin S.)

Všechno v pořádku až na parkování které nebylo u hotelu zajištěno.

Vynikající (Jiří V.)

Byl jsem velmi spokojen.