• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 20 zł/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel s historií a nádherným výhledem

Hotel Tarasy Wang *** je nejstarší hotel v Karpaczu na polské straně Krkonoš. Budova pochází z roku 1897, prošla mnoha renovacemi a nabízí prvotřídní služby od ubytování přes stravování až po wellness. Dodnes je patrná inspirace skandinávskou architekturou, která skvěle doplňuje sousední kostel Wang a nechává hotel vyniknout v horské přírodě.

Můžete se těšit na ubytování v moderně zařízených pokojích s balkónem nebo terasou, odkud budete mít výhled na hřebeny Krkonoš. Skvělou atmosférou a výborným jídlem vás dostane také hotelová restaurace. Zde si vychutnáte polopenzi - snídaně formou bufetu a večeři formou bufetu nebo podávanou ve dvou chodech.

Úleva pro tělo i mysl ve wellness

Hotelové wellness disponuje dvěma vířivkami, saunami a parní kabinou s aromaterapií. Všechno můžete v rámci pobytu neomezeně využívat a dokonale se zrelaxovat.

Odpočinek ve wellness uleví svalům namoženým po horské túře. Pokud se ale na výšlap necítíte, doporučujeme majestátní Sněžku sledovat z pohodlí vyhřívané venkovní vířivky.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Jana Z.)

Prostředí hotelu celkem odpovídalo popisu, probíhaly tam ale zrovna nějaké stavební práce, takže dělníci, materiál...ale jinak pokoj hezký,čistý-až na postele, které měly proleželé matrace, ve kterých člověk ležel jako v lavoru. Po dvou použitích přestala fungovat čipová karta ode dveří. Wellness byl velké zklamání: pouze jedna vířivka z uváděných dvou, druhá byla zakrytá na terase. Ve vířivce velmi teplá voda,což opravdu nebylo příjemné. Polovina trysek nefungovala. Málo lehátek na odpočinek, z uváděných tří saun jsme našli pouze dvě. U jedné bylo rozbité madlo na zavírání dveří, takže se zavíralo šroubem, který trčel z druhé strany. Žádná prostěradla k dispozici, žádná voda k napití. Strava vynikající !!! Opravdu bohatý výběr při snídani, večeře na výběr ze dvou jídel. Vše výborné, chutné. Personál příjemný. Pěkné okolí, pár metrů od hotelu vstup do KRNAPu , kostel Wang, nádherný výhled na Sněžku.

Vynikající (Alena Hofmanová H.)

Byli jsem velmi spokojeni, jak s ubytováním, tak s jídlem - bohaté snídaně, ochotný personál.

Vynikající (Jiří K.)

Příjemný hotel, dobrá komunikace při zajištění rezervace, s polopenzí jsme byli velice, tak jako na předchozím pobytu spokojeni! Náš pokoj odpovídal propagaci! Wellness je menší, než působí na fotkách, ale jinak OK! Personál milý - velice úslužný. Lze říci - velmi dobrý poměr kvality k ceně.