Penzion Vyhlídka


Penzion stojí v čisté přírodě
 • Penzion stojí v čisté přírodě

  Penzion stojí v čisté přírodě

 • Vydejte se k Prachovským skalám

  Vydejte se k Prachovským skalám

 • Pokoje jsou komfortně vybavené

  Pokoje jsou komfortně vybavené

 • Pokoje jsou komfortně vybavené

  Pokoje jsou komfortně vybavené

 • Pokoje jsou komfortně vybavené

  Pokoje jsou komfortně vybavené

 • Těšte se na chutnou polopenzi

  Těšte se na chutnou polopenzi

 • Těšte se na chutnou polopenzi

  Těšte se na chutnou polopenzi

 • Máte také možnost posezení na terase

  Máte také možnost posezení na terase

 • Nechybí ani vyžití pro děti

  Nechybí ani vyžití pro děti

 • Rozhledna je hned u penzionu

  Rozhledna je hned u penzionu

 • Vydejte se k Prachovským skalám

  Vydejte se k Prachovským skalám

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 72

Kontaktní informace:

Penzion Vyhlídka
Chlum 20
Lomnice nad Popelkou, 512 51
Česká republika

Penzion s vyhlídkou u Prachovských skal

Penzion Vyhlídka se nachází v malebné vesničce Chlum nedaleko Lomnice nad Popelkou a je postaven přímo na kopci Tábor. Hned vedle penzionu je krásná rozhledna a poutní kostel Proměnění Páně.

Ubytováni budete v jednom ze dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a možností přistýlky. Každý z pokojů je originální a jinak barevný.

V útulné restauraci s barem se podává chutná polopenze. U krbu pak posedíte s pivem či sklenkou vína. Pro děti je zde připraven dětský koutek.

Turistika v Českém ráji

Kolem penzionu vede Křížová cesta, po které se můžete vydat na procházku. Jestli toužíte po rozhledu do okolí, vystoupejte na rozhlednu a za pěkného počasí dohlédnete i na Krkonoše.

Pro horskou turistiku zvolte třeba Cidlinský hřeben táhnoucí se nad řekou Cidlinou, navštivte Libunecké rašeliniště a rozhodně nevynechejte Prachovské skály. Z penzionu je to sem necelých 15 km.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 74x
Vydejte se k Prachovským skalám - 48%

Prachovské skály: pobyt s polopenzí v rodinném Penzionu Vyhlídka s rozhlednou

Užijte si klidnou dovolenou s celou rodinou v malebné vesničce Chlum v penzionu Vyhlídka, který stojí na kopci Tábor spolu s rozhlednou. Okolí je ideální pro milovníky turistiky. V ceně je i polopenze.

Miloslav Maděra

Personál příjemný, penzion odpovídal popisu, strava dobrá, večeře by mohla mít výběr ze dvou jídel, celkově v pořádku.

Miluše Dresslerová

Prostředí hotelu bylo ucházející. Trochu málo vybavení na pokojích, ale stačilo to. Snídaně formou bufetu byly bohaté a večeře o jednom chodu ucházející. Chybělo nám jen čepované pivo. Personál byl ochotný a vstřícný. Doporučuji spíše na letní sezónu, je se kam podívat.

Vladana Marková

Pension se nacházel na velmi pěkném místě, pokoje prostorné, ale provoz objektu byl ve velmi úsporném režimu, komunikoval s námi provozní, který zřejmě zajišťoval v pensionu všechno. Úklid, vaření, obsluhu a který byl sice velmi ochotný, jen jeho vizáž působila hodně sešle, roztrhané kalhoty a jedno a to samé oblečení které nosil po celou dobu našeho pobytu nevypadalo zrovna "svěže" a při představě že v něm dělá všechno, budil spíše nedůvěru. Strava byla skromná, hlavně snídaně. Co se týká jednochodových večeří, musím kuchaře pochválit, všechna jídla byla výborná, i když nebyla možnost výběru. V celém objektu bylo při našem pobytu ubytovaných jen několik lidí, bylo nám sděleno, že provoz se po prosinci teprve rozbíhá a s tím byla spojeno i to, že nabídka nabízená v nápojovém a jídelním lístku se zdaleka neztotožňovala s tím, co bylo k dispozici.

Odpověd Hotelu...

dobrý den myslím že na 7 hostů jeden obsluhující stačí. to že nemáme na tento počet např točené pivo je v pořádku.asi by vám skyslé pivo nechutnalo proto řešíme lahvovým samozřejmě při plnějším obsazení je více personálu a veškerý sortiment.ale na 7 osob???pěkný den bláha

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK