Penzion Vyhlídka


Penzion stojí v čisté přírodě
 • Penzion stojí v čisté přírodě

  Penzion stojí v čisté přírodě

 • Vydejte se k Prachovským skalám

  Vydejte se k Prachovským skalám

 • Pokoje jsou komfortně vybavené

  Pokoje jsou komfortně vybavené

 • Pokoje jsou komfortně vybavené

  Pokoje jsou komfortně vybavené

 • Pokoje jsou komfortně vybavené

  Pokoje jsou komfortně vybavené

 • Těšte se na chutnou polopenzi

  Těšte se na chutnou polopenzi

 • Těšte se na chutnou polopenzi

  Těšte se na chutnou polopenzi

 • Máte také možnost posezení na terase

  Máte také možnost posezení na terase

 • Nechybí ani vyžití pro děti

  Nechybí ani vyžití pro děti

 • Rozhledna je hned u penzionu

  Rozhledna je hned u penzionu

 • Vydejte se k Prachovským skalám

  Vydejte se k Prachovským skalám

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 74

Kontaktní informace:

Penzion Vyhlídka
Chlum 20
Lomnice nad Popelkou, 512 51
Česká republika

Penzion s vyhlídkou u Prachovských skal

Penzion Vyhlídka se nachází v malebné vesničce Chlum nedaleko Lomnice nad Popelkou a je postaven přímo na kopci Tábor. Hned vedle penzionu je krásná rozhledna a poutní kostel Proměnění Páně.

Ubytováni budete v jednom ze dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a možností přistýlky. Každý z pokojů je originální a jinak barevný.

V útulné restauraci s barem se podává chutná polopenze. U krbu pak posedíte s pivem či sklenkou vína. Pro děti je zde připraven dětský koutek.

Turistika v Českém ráji

Kolem penzionu vede Křížová cesta, po které se můžete vydat na procházku. Jestli toužíte po rozhledu do okolí, vystoupejte na rozhlednu a za pěkného počasí dohlédnete i na Krkonoše.

Pro horskou turistiku zvolte třeba Cidlinský hřeben táhnoucí se nad řekou Cidlinou, navštivte Libunecké rašeliniště a rozhodně nevynechejte Prachovské skály. Z penzionu je to sem necelých 15 km.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Penzion Vyhlídka

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 74x
Vydejte se k Prachovským skalám

Prachovské skály: pobyt s polopenzí v rodinném Penzionu Vyhlídka s rozhlednou

prodáno 21x
Vydejte se k Prachovským skalám

Podkrkonoší: pobyt s polopenzí v rodinném Penzionu Vyhlídka s rozhlednou

Táňa Janečková

Vše odpovídalo nabídce a ceně, jen večer jsme si chtěli dát něco na podporu zdraví a zrovna došlo, smutné.

Miroslav Bihary

Penzion určitě pamatuje lepší časy, přišel mi zašlý. Vybavení pokoje určitě neodpovídá popisu, pro přespání a hygienu však dostačuje. Společné prostory se neuklidili za celý týden. Služby splněny. Pro účely návštěvy Českého ráje dostatečné.

Miloslav Maděra

Personál příjemný, penzion odpovídal popisu, strava dobrá, večeře by mohla mít výběr ze dvou jídel, celkově v pořádku.

Miluše Dresslerová

Prostředí hotelu bylo ucházející. Trochu málo vybavení na pokojích, ale stačilo to. Snídaně formou bufetu byly bohaté a večeře o jednom chodu ucházející. Chybělo nám jen čepované pivo. Personál byl ochotný a vstřícný. Doporučuji spíše na letní sezónu, je se kam podívat.

Vladana Marková

Pension se nacházel na velmi pěkném místě, pokoje prostorné, ale provoz objektu byl ve velmi úsporném režimu, komunikoval s námi provozní, který zřejmě zajišťoval v pensionu všechno. Úklid, vaření, obsluhu a který byl sice velmi ochotný, jen jeho vizáž působila hodně sešle, roztrhané kalhoty a jedno a to samé oblečení které nosil po celou dobu našeho pobytu nevypadalo zrovna "svěže" a při představě že v něm dělá všechno, budil spíše nedůvěru. Strava byla skromná, hlavně snídaně. Co se týká jednochodových večeří, musím kuchaře pochválit, všechna jídla byla výborná, i když nebyla možnost výběru. V celém objektu bylo při našem pobytu ubytovaných jen několik lidí, bylo nám sděleno, že provoz se po prosinci teprve rozbíhá a s tím byla spojeno i to, že nabídka nabízená v nápojovém a jídelním lístku se zdaleka neztotožňovala s tím, co bylo k dispozici.

Odpověd Hotelu...

dobrý den myslím že na 7 hostů jeden obsluhující stačí. to že nemáme na tento počet např točené pivo je v pořádku.asi by vám skyslé pivo nechutnalo proto řešíme lahvovým samozřejmě při plnějším obsazení je více personálu a veškerý sortiment.ale na 7 osob???pěkný den bláha

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK