• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Rodinná atmosféra ve 4* alpském hotelu

Hotel Unterberghof **** je nádherným místem k pobytu v regionu Ski Amadé u Salzburgu. Ubytování nabízí v útulných dvoulůžkových pokojích a vítá zejména rodiny s dětmi.

Pokoje jsou zařízené dle 4* standardu a k jejich vybavení patří TV-SAT, rádio, telefon, trezor, minibar a koupelna se sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů. Některé pokoje mají i vlastní balkón a hotel disponuje rovněž pokoji s bezbariérovým přístupem.

V prostorné restauraci se můžete těšit na polopenzi.

Relaxace na prvním místě

Odreagujete se ve venkovním vyhřívaném bazénu. K odpočinku poslouží také hotelové lázně, kde najdete saunu, parní lázeň, solnou komoru, tepidárium i infračervenou kabinu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Marketa H.)

Hotel čistý, poloha super, personál vstřícný.

Vynikající (Ivan F.)

Hotel velmi dobře situovaný, čistý, a personál velmi přátelský, vynikající jídlo, veselý a kamarádský číšník, bazen většinou prázdný, jen občas děti personálu, wellness jsme ani nevyzkoušeli, počasí bylo krásné, tak jsme maximum času trávili venku. Přímo před hotelem je zábavné centrum, různé skákací hrady ap., lukostřelba, bobová dráha atd., takže pořád bylo co dělat, pro děti úplný ráj. Na Flachau card se dá podniknout docela dost akcí se slevou, jedna lanovka zcela zdarma (obyčejně kolem 20 EUR za dospělého).

Vynikající (Olga B.)

Vše odpovídalo nabídce voucheru. Hotel je na velice dobré úrovni, všude perfektní čistota, výborné jídlo, stravování se dá díky nápojům u večeře zdarma a odpolednímu snacku přirovnat k light all inclusive. Děti mají k dispozici celý den dva druhy džusů v nápojovém automatu. Personál je přátelský a ochotný, v hotelu panuje velice příjemná atmosféra. Bazén u hotelu je teplý, hned za hotelem je bobová dráha a jiné atrakce pro děti.