• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 6 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v lázních Bešeňová

Obec Bešeňová se nachází v Liptovské kotlině v obležení vrcholků Nízkých a Západních Tater a je ideální k odpočinku i výletům. Hotel Flóra je tím nejlepším výchozím bodem pro poznávání okolí, stojí navíc jen 100 m od místního oblíbeného termálního aquaparku.

Užijte si pohodlí v moderně zařízených dvoulůžkových pokojích, rodinných studiích či apartmánech. Všechny nabízené typy ubytování disponují vlastním sociálním zařízením, ledničkou, TV/SAT a WiFi.

Pobyt v hotelu vám zpříjemní i restaurace s domácí atmosférou, ve které vám profesionální obsluha nabídne jen ty nejkvalitnější pokrmy. Ať už přijdete ráno, v poledne či večer, vždy na vás čeká něco dobrého.


Prohlédněte si Hotel Flóra Benešová ze všech úhlů pohledu ve VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milan V.)

S celkovým pobytem jsme byli velice spokojeni. Ubytování i strava perfektní, personál milý, ochotný a vstřícný, prostě to nemělo chybu a nebylo co vytknout, všem vřele doporučujeme, sami se chystáme zadat další tentokráte srpnový pobyt i s dalšími členy rodiny. Prostě perfektní ! Jako další aktivitu můžeme doporučit výlet do Ružomberoku a přilehlého rekreačního centra "Hrabovo" s možným lanovkovým spojením na " Malino Brdo " - překrásný jak zimní, tak letní areál. Při cestě do ČR doporučujeme zastavit na salaši " Krajinka "nedaleko od Ružomberoku, s možností kvalitního občerstvení, shlédnutí výstavy historických traktorů a zemědělských strojů a nákupu kvalitních domácích sýrů a pečiva.

Vynikající (Antonín K.)

Pobyt odpovídal popisu, naopak ještě předčil, co jsme očekávali. Personál byl vstřícný, strava dobrá ostatní služby na úrovni, ubytování spokojeni.

Vynikající (Hana H.)

Prostředí je příjemné, služby jsou kvalitní a příjemný personál