• Check in od 15:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 20 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v lázeňském městečku Bük

Caramell Premium Resort **** najdete v oblíbeném lázeňském městečku Bük. Pokoje hotelu svým vybavením odpovídají 4* standardu služeb a uplatňují se v nich principy asijské architektury. Pokoje jsou klimatizované a mají vlastní sociální zařízení se sprchou a fénem, TV, telefonem, trezorem, minibarem a balkonem.

Gurmánská polopenze

V rámci polopenze vás v hotelové restauraci čekají přímo gurmánské zážitky. Kromě tradičních maďarských specialit můžete ochutnat jídla téměř ze všech koutů světa. Šéfkuchař si potrpí na kvalitní a čerstvé suroviny. Lze objednat i vegetariánskou stravu.

V restauraci každý týden hraje živá hudba, která tak ještě víc okoření vaše jedinečné zážitky. V hotelové cukrárně navíc máte možnost ochutnat i pravou domácí zmrzlinu.

Luxusní wellness centrum

Součástí hotelu je krásné wellness centrum, které vám vyrazí dech svou velkolepostí. Tento exkluzivní svět wellness má rozlohu 2 000 m² a zahrnuje vnitřní bazén (200 m²), dětský bazének s relaxačním prostorem pro celou rodinu, wellness bar, relaxační zónu a saunu.

Navíc jde zde pro vás i Sauna World, který se pyšní solnou jeskyní, bylinnou, aroma, finskou i infračervenou saunou. Nechte myšlenky jen tak plynout. V hotelu se nachází tzv. "silent zone", ostrov klidu pro dospělé (osoby od 16 let). Zde hodíte všechny starosti za hlavu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Petr V.)

Hotel s velmi slošnou úrovní služeb a skvělou kuchyní. Jenom škoda, že nám v obou pokojích netěsnily sprchové kouty a voda vytékala na podlahu koupelny. Těšili jsme se na nové rozšířené wellness, ale postrádali jsme bazén s termální vodou a tak jsme jako v minulosti museli navštívit městské lázně.

Vynikající (Jitka P.)

Příjemný klidný hotel, milý personál, pouze chyběl přístup do venkovního bazénu, jelikož bylo nádherné letní počasí.

Vynikající (Zdeněk H.)

Personál ochotný, hotel pěkný. Strava vynikající. Hotelové bazény príma. Snad jen upozorním, že nápoje nejsou v ceně polopenze - k večeři. Tedy, za pivo jsme platili, pitná voda nám byla přinesena zdarma. Jak je to ale s nealkem třeba pro děti nevím. Snídaně byly po všech stránkách bezproblémové. Termální lázně jsou opravdu kousek. Pěkná procházka. Vyzkoušeli jsme zónu I - hlavně léčebné bazény a zónu II - hlavně zábavní bazény. Vstup na den 3000 do každé zóny, kombinovaná vstup 4500 Forintů. Zonu III - sauny jsme nezkoušeli. Hodně věcí v areálu je popsáno i v českém jazyce. Jak informace k lázním, tak nabídka stánků. Přímo v zóně 2 bohužel žádný kiosek není. Musí se ven ze zóny, ale s návratem zpět asi problém nebude.