• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 15,5 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

V Székesfehérváru, v krásném městě dýchajícím historií, na vás čeká nevšední Boutique Hotel Szárcsa ***. Místo, kde si odpočinete a zároveň vám poslouží jako skvělý výchozí bod pro vaše každodenní zážitky.

Zrekonstruovaný hotel s bazény a wellnes vás nadchne. Všechny jeho pokoje i restaurace jsou zařízeny v jiném designu a dýchnou na vás pokaždé jinou atmosféru. Restaurace disponuje i krásnou velkou terasou. Ubytováni budete v klimatizovaném pokoji s vlastní koupelnou, minibarem (nápoje a sladkosti k zakoupení na recepci) a satelitní TV.

Maďarské speciality i mezinárodní pochoutky

Začněte svůj den bohatou snídaní, která se podává od 6:00 do 10:00 hodin. Při večeři můžete ochutnat typické maďarské speciality i mezinárodní dobroty.

Ve volné chvíli si můžete zdarma zahrát stolní fotbal a hokej, ping pong nebo šipky. Kromě toho je ještě pro nejmenší k dispozici dětský koutek i X-box. O víkendu jsou pak pro děti připraveny umělecké dílničky, aby si i rodiče mohli dopřát chvilku pro sebe.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Katarína K.)

Boli sme mimoriadne spokojní, nič nám nechýbalo, strava bola vynikajúca.

Vynikající (Sylva)

Opět musím říci, že jsme v tomto hotelu byli nadmíru spokojení. Až na pár maličkostí, jako byly pavučiny v závěsech nad postelí (my alergici), nebo nefunkční trezor na pokoji. Ale přesto obsluha výtečná, služby vynikající, personál vstřícný, jídla bylo dost, bylo dobré (musím pochválit kuchaře) a kvalitní. Vše co bylo ve voucheru, jsme dostali, jak jsme měli. Za sebe a moji rodinu vřele doporučujeme.

Vynikající (Angela M.)

Prostredie bolo príjemné, veľmi pekné. Všetko sme dostali, čo bolo na kupóne. Strava bola vynikajúca aj wellness. Personál bol milý.