Boutique Hotel Szárcsa ***


Boutique Hotel Szárcsa vás okouzlí
 • Boutique Hotel Szárcsa vás okouzlí

  Boutique Hotel Szárcsa vás okouzlí

 • Wellness a bazény máte k dispozici neomezeně

  Wellness a bazény máte k dispozici neomezeně

 • Wellness a bazény máte k dispozici neomezeně

  Wellness a bazény máte k dispozici neomezeně

 • Odpočiňte si třeba ve vířivce

  Odpočiňte si třeba ve vířivce

 • Wellness a bazény máte k dispozici neomezeně

  Wellness a bazény máte k dispozici neomezeně

 • Pokoje jsou útulné a pohodlné

  Pokoje jsou útulné a pohodlné

 • Každý pokoj je zařízen v jiném stylu

  Každý pokoj je zařízen v jiném stylu

 • Za příplatek si užijte ještě více komfortu a luxusu

  Za příplatek si užijte ještě více komfortu a luxusu

 • Za příplatek si užijte ještě více komfortu a luxusu

  Za příplatek si užijte ještě více komfortu a luxusu

 • Ve zdejší restauraci si zaručeně pochutnáte

  Ve zdejší restauraci si zaručeně pochutnáte

 • Ve zdejší restauraci si zaručeně pochutnáte

  Ve zdejší restauraci si zaručeně pochutnáte

 • Čekají na vás samé dobroty

  Čekají na vás samé dobroty

 • Čekají na vás samé dobroty

  Čekají na vás samé dobroty

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 90

Kontaktní informace:

Boutique Hotel Szárcsa ***
Szárcsa u. 1.
Székesfehérvár, H-8000
Maďarsko

V Székesfehérváru, v krásném městě dýchajícím historií, na vás čeká nevšední Boutique Hotel Szárcsa ***. Místo, kde si odpočinete a zároveň vám poslouží jako skvělý výchozí bod pro vaše každodenní zážitky.

Zrekonstruovaný hotel s bazény a wellnes vás nadchne. Všechny jeho pokoje i restaurace jsou zařízeny v jiném designu a dýchnou na vás pokaždé jinou atmosféru. Restaurace disponuje i krásnou velkou terasou. Ubytováni budete v klimatizovaném pokoji s vlastní koupelnou, minibarem (nápoje a sladkosti k zakoupení na recepci) a satelitní TV.

Maďarské speciality i mezinárodní pochoutky

Začněte svůj den bohatou snídaní, která se podává od 6:00 do 10:00 hodin. Při večeři můžete ochutnat typické maďarské speciality i mezinárodní dobroty.

Ve volné chvíli si můžete zdarma zahrát stolní fotbal a hokej, ping pong nebo šipky. Kromě toho je ještě pro nejmenší k dispozici dětský koutek i X-box. O víkendu jsou pak pro děti připraveny umělecké dílničky, aby si i rodiče mohli dopřát chvilku pro sebe.

Načíst další 3 z 11 recenzí
Martin Truhlář

S pobytem v hotelu jsme byli spokojeni. Prostředí bylo velmi příjemné a to včetně nabízených služeb. Nejvíce spokojení jsme byli se službami restaurace. Jediná výtka patří pokoji, během našeho cého pobytu byla závada na klimatizaci a na pokoji bylo dost teplo. Navíc nešlo v podstatě větrat, protože okna pokoje byla umístěna na rušnou komunikaci. Se zaměstnanci hotelu není problém domluvit se v anglickém a německém jazyce.

Ružena Sluková

Všetko bolo super, zato sme tam išli znova.

pavol kubik

Prostredie hotela bolo pekné a pôsobilo veľmi príjemne. Izby boli upratované každý deň. Strava super tak ako je o Maďarsku známe. Wellnes sme využili neobmedzene tak ako bolo uvedené v kupóne. Čo sa týka personálu veľká spokojnosť zo všetkým čo súvisí zo službami. Jediným problémom pre nás starších ako je už známe bol jazyk, ale aj to sa dalo zvládnuť. Pobyt hodnotím s maximálnou spokojnosťou, môžem len odporúčať. Pavol

Marcela Vašková

Všetko bolo OK a všetko zodpovedalo popisom o Hoteli. Wellneas aj strava super. Izby aj služby hotela taktiež, vydarený pobyt z našej strany.

Ivana Hýžová

Právě jsme absolvovali pobyt, vše co bylo na kuponu jsme dostali, jen hotel nám trochu vyrazil dech, pokoje vybavené velmi starým nábytkem, opravdu už něco pamatuje o úklidu na pokojích ani nemluvím, jednou za pobyt jsme měli vynesený koš (náš pobyt 4 dny/ 3 noci). To se dá přežít, ale wellness velké zklamání, bazén malinkatý, vířivka nebyla za celou dobu pobytu udržovaná, takže v sobotu už budila dojem, že je ve vodě život a po saunování 4 odpočinkové lehátka, které byli stále obsazené, což k obsazenosti hotelu je logické. Co bych chtěla, ale vypíchnout, byl velmi milý personál a neskutečně dobré jídlo s velký výběrem.

Pavel Čech

Vše v pořádku. Strava byla dobrá, na večeři byl výběr z několika dobrých jídel, na snídani švédské stoly. Personál je přátelský a zvládá angličtinu a němčinu. Rovněž služby poskytované hotelem byly dle popisu. Nedostatkem je umístění u hlavní ulice se silným provozem.

Marián Hamada

Hotel bol veľmi príjemný, zodpovedal popisu, so službami sme boli veľmi spokojní.

Ľubomír Vaník

Nedostali sme 1 x zmrzlinu v restauracii zdarma, po prvej noci sme museli vymenit izbu za väcsiu s priplatkom, lebo sme dostali malu izbu len pre 2 dospelych bez pozadovanej pristelky pre 5 rocne dieta a po upozorneni nam dali malicku postielku kde sa velmi dobre nevyspal. Na prvej veceri bol vyber 3 chodov z menu na ktore sme dost dlho cakali (takmer 1 hodinu) i ked v restauracii bolo dokopy s nami cca do 10 ludi. Po tychto uvodnych problemoch bol uz pobyt uplne v poriadku. Wellness bolo super a strava taktiez. Hotelovy personal bol mili a ustretovy a snazil sa vo vsetkom pomoct.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, pane Vaník, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s našim wellness a stravou. Omlouváme se, že jste neobdržel voucher na zmrzlinu v restauraci. V tomto případě je nutné nás informovat a vyžádat si náhradu. Pokud náš hotel navštívíte v budoucnu, v naší restauraci Vás na zmrzlinu pozveme. Vaši první noc v našem hotelu jsme měli večeři formou menu. Veškerá naše strava je připravována čerstvě a trvá tedy delší dobu, než ji zákazníkům naservírujeme. O tomto problému jsme však hovořili osobně po tom, co jste tento problém oznámil v restauraci. Po zbytek Vašeho pobytu jsme měli večeři formou bufetu. Věříme, že Váš pobyt u nás hodnotíte jako spokojený. S pozdravem, Judit Ritter manager

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK