Pracuj pro Slevoking

Staň se součástí mladé inovativní firmy.

Kdo jsme a co děláme?

Milujeme cestování a našim cílem je vybírat ověřené pobyty za výhodné ceny, protože život je krátký a proto do něj chceme vnést více zážitků nejen sobě, ale také našim zákazníkům. S námi je cestování dostupné každému a na dovolenou se tak mohou vydat i lidé, kteří nemají finance na drahé zájezdy.

Stojíme si za tím, že i běžný člověk si může dopřát pár dní v luxusu jako král, díky tomu, že hledáme pobyty v komfortních hotelech s výraznými slevami. Snažíme se naslouchat přáním zákazníků a poučit se z nich, díky tomu se z malé firmy stal největší slevový portál zaměřený na cestování.

Zobrazit volné pozice

Co ti můžeme nabídnout?

Moderní kancelář

Těš se na nově vybavenou kancelář blízko centra a na tým mladých kolegů, se kterými je radost spolupracovat.

V práci jako doma

Kuchyňka, káva a čaj zdarma, šipky, firemní psisko Hugo i sprcha... zkrátka příjemné pracovní prostředí.

Cestování i teambuildingy

Naši zaměstnanci hotely osobně ověřují, takže i ty se těš na cestování po Evropě. Navíc tě párkrát do roka čeká firemní večírek a teambuilding.

Co od tebe očekáváme?

Samozřejmostí je nadšení do cestování a zájem o práci v týmu mladých lidí - většině z nás je pod 26 let. Každá pozice si vyžaduje jiné znalosti, proto se můžeš blíže informovat u konkrétních volných pozic.

Co by ale měl mít každý správný KING?

Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Pozitivní a férový přístup

Touhu neustále se zlepšovat

Znalost práce na PC

  • Aktuální volná pracovní místa

    Prohlédni si aktuální nabídku zaměstnání ve Slevokingu. Pracovat u nás mohou zkušení lidé, ale některé pozice jsou vhodné i pro absolventy. Pokud tedy hledáš práci v cestovním ruchu, neváhej a kontaktuj nás.

  • Jak to u nás vypadá?

    Zaujali jsme tě? Ozvi se nám!

    Poslat životopis