Velikonoční pobyt

Dovolená i během svátků

Nazdobit vajíčka, uplést pomlázku, odměnit koledníky... tentokrát to ale může být jinak. Hotelový pokoj, polopenze, procedury, zábavný program pro vás i vaše děti. Zkuste změnu a nechte se o letošních velikonocích hýčkat.

Zkuste dovolenou o Velikonocích

Možná se na Velikonoce neobejdete bez pečení a zdobení, možná ale ano. Dopřejte si přes svátky patřičný odpočinek a vyrazte na dovolenou. Spousta hotelů u nás i v zahraničí nabízí ubytování i přes svátky, neváhejte ale s včasnou rezervací. Velikonoční pobyt má jedinečnou atmosféru. Na své si přijdou i děti, protože mnohá zařízení připravují na Velikonoce speciální program jako je hledání vajec a velikonočních zajíčků, zdobení vajec či různé animace.

Kde se vám bude na Velikonoce líbit

Proč cestovat s námi?

Osobně ověřeno

Chceme, abyste o svém pobytu měli maximum informací. Hotely a penziony pro vás pečlivě vybíráme a následně je osobně ověřujeme, abyste měli jistotu, že budete se svou dovolenou spokojení.

Dovolená pro každého

U nás si vyberete, ať už hledáte luxusní wellness pobyt v zahraničí či jen výhodné ubytování v Česku. Páry, rodiny s dětmi i senioři - s námi si může užít cestování každý.

Věrnostní systém

Cestujte, užívejte si a za každý nákup u nás navíc získávejte věrnostní body, které vám zaručí slevu na váš příští pobyt. 1 věrnostní bod = 1 Kč sleva na další dovolenou.

Co si přečíst před odjezdem?

TIPY TÝMU SLEVOKING, TO NEJLEPŠÍ 7. 4. 2017

Nejlepší maďarské lázně, aneb Kam za dokonalým relaxem?

Na otázku "Co je pro Maďarsko typické?" se odpovědi různí. Pro nás jsou to ale především celosvětově vyhlášené lázně. Jaké jsou ty největší? Jaké jsou ty nejznámější? Co se kde léčí a kam se vyplatí jet s dětmi? Na to všechno vám rádi odpovíme.

TRAVEL HACKING 23. 8. 2017

Slavíme jinak: svátky na Slovensku, v Polsku a Maďarsku

Když cestujeme do cizí země, snažíme se mít vše podchycené – doklady, ubytování, cestu a třeba i pár základních frází. Napadlo vás ale někdy kouknout do kalendáře cizího státu? Pozor! Jiný kraj – nejen jiný mrav, ale i odlišné svátky.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK