Vánoční trhy

Zažijte pravou vánoční atmosféru

Blíží se Vánoce a s nimi ožívají v různých oblíbených metropolích i vánoční trhy. Zapojte se do oblíbené tradice, nakupte dárky pro své blízké, ochutnejte svařené víno či punč a těšte se na příchod Ježíška. Vydejte se prožít adventní čas do některé z evropských metropolí a abyste si pobyt užili co nejvíce, zakupte si nocleh v hotelu a nasávejte vánoční atmosféru celý víkend, nebo třeba rovnou týden.

Adventní čas s příchutí punče

Krásná evropská města se ještě více rozzáří, když se začnou blížit Vánoce. Všude voní punč a cukroví, k poslechu hrají koledy a k bruslení lákají osvětlené lední plochy. Vydejte se za vánočními trhy do evropských metropolí a nechte se unést jedinečnou atmosférou. Kde jsou ty nejlepší trhy? Posuďte sami - v Praze, Brně, Bratislavě, Vídni, Krakově, Budapešti, nebo snad v Salzburgu?

Proč cestovat s námi?

Víme, co nabízíme

Jsme specialisté na cestování, a co víc, cestováním žijeme. Velmi dobře tak známe naše partnery i lokality, které máme v nabídce a vybíráme pro vás jen ty nejkvalitnější pobyty.

Bez jazykové bariéry

Neovládáte cizí jazyk? Stačí se svěřit do péče naší zákaznické podpory a do ciziny se můžete vydat bez obav. Vyřešíme za vás třeba rezervaci nebo jakékoliv další požadavky přímo při pobytu.

Výhodná cena

Je skvělé platit méně a užívat si více. Cestujte levněji i vy. Nabízíme pobyty až se 70% slevou. Navíc vám garantujeme, že stejný pobyt za výhodnější cenu nikde jinde neseženete.

Co si přečíst před odjezdem?

TIPY TÝMU SLEVOKING 10. 10. 2017

Krakov: praktický průvodce, díky kterému se neztratíte

Krakov je krásným historickým městem a určitě bychom vám mohli jen odrecitovat seznam známých památek města. Ale my Krakov známe víc než jen z brožurek, a tak vám raději nabídneme hlavně praktické informace, které se vám budou na vašem výletě hodit.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK