Valentýnský pobyt

Užijte si romantiku ve dvou podle svého gusta

Oslavte svátek zamilovaných se vším všudy a dopřejte si pár dní jen pro sebe. Zasněžené hory, wellness s vířivkou ozářenou plápolajícími svíčkami, relaxace v lázních nebo degustace vína - výběr je jen na vás. Sami nejlépe víte, co vám a vašemu milému či milé udělá největší radost.

Darujte na Valentýna pobyt

Buďte letos originální a darujte na Valentýna tomu, kdo je vašemu srdci nejdražší skvělý dárek - pobyt. Zasloužíte si strávit nějaký čas jen spolu a vytvořit si krásné vzpomínky. Dopřejte si romantiku a luxus v podobě wellness či lázeňského pobytu, nechte se hýčkat na zámku nebo vyjeďte do hor, kde vás nebude nikdo rušit. K dokonalému zážitku patří perfektní servis - dobré jídlo, víno a třeba i masáže. Vyberte si pobyt svých snů.

Proč cestovat s námi?

Recenze

Chcete mít jistotu správného výběru? Přečtěte si postřehy a zkušenosti našich zákazníků, ať už přímo se Slevokingem či s konkrétním hotelem, do kterého byste se rádi vypravili na dovolenou.

Osobně ověřeno

Chceme, abyste o svém pobytu měli maximum informací. Hotely a penziony pro vás pečlivě vybíráme a následně je osobně ověřujeme, abyste měli jistotu, že budete se svou dovolenou spokojení.

Zákaznická podpora

Potřebujete s něčím pomoci? Naše zákaznická podpora vám ráda s čímkoli poradí. Nevíte si rady s rezervací? Zařídíme ji za vás. Jsme vám k dispozici každý všední den od 8 do 20 hodin.

Co si přečíst před odjezdem?

TIPY TÝMU SLEVOKING 2. 2. 2017

Co podniknout na Valentýna

Jen si to představte. Bublající vířivka, ztlumené světlo, slabá záře svíček kolem vás a vy si přiťukáváte šampaňským se svou drahou polovičkou. Není lepší darovat na Valentýna společně strávené chvíle spíš, než kýčové plastové srdíčko?

TO NEJLEPŠÍ 23. 6. 2016

TOP 5 hotelů podle Slevokingu (1. díl)

Určitě jste alespoň jednou zažili tak skvělou dovolenou, že jste měli chuť ji všem vychválit až do nebes a doporučit ji komu se jen dá. Vybrali jsme pro vás pět hotelů, které jsme takto vychvalovali my a vám je můžeme jen doporučit.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK