Relaxujte u slovenského "Mrtvého moře" v Podhájské. Ubytování dle Vašeho výběru v komfortních penzionech jen 300 metrů od termálního koupaliště a dalších atrakcí oblíbené Podhájské. Snídaně a sleva na vstup do Římských lázní.

Ubytování podle Vašeho gusta hned u termálního koupaliště

Penziony Quatro II. a III. najdete ve vzdálenosti jen 300 metrů od termálního aquaparku v Podhájské. Každý z pokojů má TV, ledničku, minibar a balkón nebo terasu. Nový penzion Quatro IV. leží od aquaparku asi 500 metrů v tichém prostředí pod lesem u vinic a vedle vybavení penzionů II. a III. má na pokoji také rychlovarnou konvici.

Penzion Quatro I. se nachází sice nejdál (asi 1200 metrů), zato v jeho okolí můžete využít široké možnosti sportovních aktivit, dětské hřiště, bar a venkovní posezení. K dispozici je Vám zde i bazén.

Každý penzion má vlastní restauraci.

Aquapark s novými tobogány, slevy do Římských lázní a další možnosti relaxu


Není lepšího místa k oddychu než u slovenského "Mrtvého moře". V Podhájské totiž na jednom místě najdete:

  • Termální lázně Podhájská a koupaliště s novými tobogány
  • Stylové římské koupele s termální vodou o teplotě od 33 do 38° C a slevou na vstup
  • Wellness centrum Aquamarín s množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness)

Na výlet se vydejte do Štiavnických vrchů, ke zřícenině kláštera Mariánska Čeľaď, či do hvězdárny.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Aurelia J.)

Pobyt bol taký ako ho sľubovali, izba bola čistá, len voda na sprchovanie by mohla byť teplejšia, s raňajkami sme boli spokojní.

Skvělé (Miriam K.)

Vše splnilo mé očekávání. Ubytování dle představ a podle obrázků .Snídaně dostačující. Služby dobré.

Vynikající (Alena H.)

Již jsme navštívili pension podruhé a opět nenalezli žádné nedostatky. Dostali jsme všechno, co bylo na kuponu. Personál příjemný a velmi ochotný. Jídlo bez chyby a velmi chutné. Vřele doporučuji.

Skvělé (Miloslava D.)

Milá paní recepční, super bazén, klidné místo, možnost posezení večer u bazénu ve stínu. Ale komáři v místnostech, bez větráku, bez klimatizace, k nám do pokojů už "nedosáhla" wifi, vajíčka k snídani byla vždy jen v osm.

Skvělé (Miroslava J.)

Ubytování bylo takové, jak jsme si představovali. Malá chyba na kráse byly ručníky, které byly na pokoji (zaprané, ušmudlané), ještě že jsme měli svoje. Jinak jsme byli spokojeni a termálů jsme si užili.

Skvělé (Jitka N.)

Pobyt odpovídal, s ubytováním i se snídaněmi jsme byli spokojeni. Od lázní bylo jen kousek pěšky. Jen malou připomínku ke slevě na vstup do římských lázní - sleva opravdu fungovala, ale byla jen na vstup do vnitřního a venkovního bazénu v rámci objektu. Celá ostatní nabídka - sauny, perličky apod. byla za příplatky. Tuto informaci jsme dostali až během pobytu v římských lázních.

Vynikající (Iveta .)

Bydleli jsme v penzionu Quatro II. Byl velice mile zařízený, čistý a útulný. Jídlo naprosto fantastické - pan kuchař je člověk na svém místě. Pobyt v tomto penzionu mohu vřele doporučit.

Skvělé (Jarmila S.)

Všechno bylo super, ale na pokoji chyběl nějaký sušák na prádlo. Neměli jsme kde sušit mokré plavky a ručníky. Jinak jsme byli spokojeni.

Skvělé (Petr S.)

Všechno bylo OK, personál příjemný, strava rozmanitá a dobrá, snad jen velmi málo místa v jídelně.

Vynikající (Věra D.)

Prostřední bylo výborné, splnilo naše očekávání, personál byl vstřícný, strava vyhovující, prostředí termálů super, stravování v areálu - výběr i kvalita. Dobré, hezké prostředí, výlet do Levoče - hrad, muzeum velice zajímavé.