Letní pobyt pro dva v penzionu Kalinka u parádního aquaparku Malé Bielice. V ceně polopenze a neomezený vstup do bazénů, vířivky, sauny i fitness. Nedaleko lázeňské Piešťany a Bojnický zámek.

Wellness penzion Kalinka


Penzion nabízí ubytování a bohatý wellness program v příjemném prostředí oblíbené lokality Malé Bielice. Pokoje jsou nově zrekonstruované. Těšte se na plavecký a perličkový bazén s termální vodou a blahodárnými účinky na celkovou regeneraci organismu, vířivku, finskou a infra saunu a fitness centrum. Součástí penzionu je i restaurace s tanečním parketem, bar a letní terasa s grilem. 

Parádní aquapark, příroda i výlety

Za návštěvu rozhodně stojí nový areál zdejších lázní, kde si užijete relax v léčivé, minerální vodě ve vnitřních i venkovních bazénech s masážními prameny a dalšími prvky. Nechybí zde ani tobogány, skluzavky, divoká řeka a další zábavní atrakce. Aquapark leží asi 15 minut chůze (nebo 3 minuty jízdy autem) od penzionu. 

Z historických památek rozhodně navštivte nádherný Bojnický zámek se ZOO (30 km), Trenčínský hrad, lázně Piešťany s malebnou kolonádou nebo zříceninu Čachtického hradu. Přímo v Malých Bielicích se nachází hvězdárna.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Zdenka N.)

S pobytem jsme byli spokojeni, vše bylo, jak je uvedeno v nabídce. Strava výborná, až zbytečně mnoho jídla, ale jsme senioři, tak už tolik nejíme. Uvítali bychom víc bezmasých jídel. Ubytování bez problémů, pokoje prostorné, sociální zařízení v pořádku, možnost pohodlného posezení venku před penzionem. Plavecký bazén výborný, rovněž vířivka a sauna. Za velkou výhodu pokládáme, že byly přístupné po celý den. Personál vynikající, vstřícný.

Skvělé (Richard E.)

Penzion odpovídal popisu. Wellness podle představ, nadchly nás nové sauny, okolí bazénů už ale rzí upozorňuje na letitost a nutnost údržby. To je ale kosmetika, co jsme očekávali, to jsme dostali. Večeře slušné, chválíme velikost porcí, chtělo by to ale větší výběr bezmasých jídel než bezmasá pizza, zapečené brambory s brokolicí a smažák. Snídaně chutné, ale člověk by po 3 dnech uvítal už i něco jiného než pečivo s vejcem, hemenexem, zapečené či s obloženým talířem "á la carte". Chtělo by to obyčejný "švédský stůl" s výběrem např. cereálií atd, to už dnes nabízí i autokempy. Personál občas zmatený (pravděpodobně nový), ale velmi ochotný. Pokoje v podkroví pro 2 stačily, postele perfektní, ale vzhledem ke zkosení střechy pro víc jak 2 lidi určitě nevhodné. Na pokoji č. 5 sprcha piští, to zrovna příjemné nebylo, ale jinak nic, nač by nenáročný uživatel musel nadávat. Chválíme čisto, ale přidáváme se k názorům na malým oknem jen obtížně vyvětratelnou horkost. Za jinou zábavou než termály musíte dál, např. Bojnice ale opravdu stojí za to. V okolí zajímavá přírodní lokalita Bielické bahna. V Partizánskem toho jinak k vidění opravdu moc není, ale skvěle jsme se naobědvali v hotelu Azul. Ceny vyšší, ale kvalita naprosto špičková. Ve větším městě by to stálo dvakrát tolik. Takže vysloveně nadšení jsme neodjížděli (i proto, že nám na hotelovém parkovišti nějaký dobrák odřel auto a neobtěžoval se nás třeba najít a věc vyřešit - lidi jsou hovada), ale spokojení ano. Především kvůli naplnění představy slušného wellness za velmi dobrou cenu.

Vynikající (Alena E.)

Vše v naprostém pořádku, velmi příjemnou servírku jsme poznali, jeji přístup nám byl milý a penzion nám vyhovoval po všech stránkách, hlavně sauna a bazény .

Skvělé (Karel J.)

V penziónu Kalinka jsme byli celkem spokojeni. Ubytování slušné, jen pokoje jsou jen v podkroví, takže ve vedrech dost špatně okny větratelné. Strava byla výborná a bylo až příliš. Obsluha přinesla vybrané občerstvení až k bazénu. Bazén je krytý a nebyl ani příliš zaplněný. Totéž vířivka. Estetický dojem kazí některé nedodělky či fušérsky odvedené zednické či instalatérské práce a nedostatečná údržba stávajících zařízení (rezaté schůdky a radiátory a pod.)

Vynikající (Monika J.)

Hotel i jeho prostředí se nám líbilo. Wellness pro hotel byl dostačující. Velký výběr jídel a taky velké porce, které se ani nedaly sníst.

Skvělé (Eva N.)

Personál perfektní, velmi vstřícný, strava výborná, porce velké. Nelíbil se mi čas snídaně - na mě pozdě - v 9 hodin. Na pokoji bylo dost horko. Bazén a vířivka super, krásné sauny.

Skvělé (Libor H.)

Mravenci na apartmánu, byl nám poskytnut přípravek na hubení. Strava i bazén perfektní. Kouření na recepci i na baru velmi nepříjemné.

Vynikající (Aleš S.)

Naprostá spokojenost. Vše co jsme měli dostat jsme dostali, personál byl velmi příjemný, kuchař vařil skvěle. Termály v penziónu byly fajn.

Skvělé (Bohumil D.)

Poskytované služby odpovídaly cenové relaci. Vše co bylo nabízeno dostálo skutečnosti. Pomineme-li drobné vizuální nedostatky, lze pobyt hodnotit celkově kladně 4+. Nutno vyzvednout a pochválit "kuchyni" stejně tak obsluhu a vstřícnost personálu. Ovšem pokoje byly skoro nevyvětratelné ani přes noc. Naakumulované teplo jak v pokojích i na chodbě se nedalo jedním půloknem vyvětrat. Střešní okna na chodbách byly všechny zavřené. V těchto vedrech by nebyla od věci alespoň nucená ventilace, když už ne klimatizace.

Skvělé (Libor H.)

Luxusní wellness a bazén. Výborná strava. Starší vybavení a špatné osvětlení pokojů našeho apartmánu. Personál ochotný. Nelíbila se nám kuřácká recepce a bar.