Divoká příroda, vodopády, rokle, dech beroucí vyhlídky...to je Slovenský ráj. Pobyt pro dva v Parkhotelu Centrum ve Spišské Nové Vsi (vzdálené asi 10 min.). Snídaně, neomezeně fitness, solárium a platnost až do října 2014.

Parkhotel Centrum na unikátním spišském náměstí**
**

Spišská Nová Ves se může pyšnit hned dvěma unikáty - nejvyšší kostelní věží na Slovensku (87 metrů) a náměstím ve zvláštním, čočkovitém tvaru. A právě na tomto náměstí najdete i zrekonstruovaný Parkhotel Centrum s komfortními pokoji s TV, internetem, telefonem i minibarem. 

V léte je k dispozici také slunečná hotelová terasa. Vedle služeb v balíčku je zde k Vašemu využití také kosmetika, kadeřnictví, masáže, manikúra a billiard. V okolí hotelu je hned několik restaurací, kde mužete vyzkoušet slovenské speciality. 

Nedotčená příroda Slovenského ráje i památky UNESCO


Příroda Slovenského ráje Vás naprosto nadchne - dřevěné žebříky Vás provedou skrze divoké lesy, podél řek a vodopádů až k vyhlídkám, z nichž spatříte nádherná panoramata. 

  • nejznámější turistické trasy - Suchá Belá, Prielom Hornádu, Tiešnava Velký Sokol nebo procházka na Tomašovský výhled
  • vodní sporty - přehrada Palcmanská Maša
  • jeskyně - Dobšinská ledová jeskyně (unikát ve střední Evropě), Krásnohorská jeskyně, Ochtinská aragonitová jeskyně 
  • památky UNESCO - Spišský hrad, Spišská Kapitula, Žehra
  • aquaparky - Thermalpark Vrbov a Aquacity Poprad

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana ?.)

S ubytování jsme byli spokojeni, na hotelu byly příjemné a ochotné recepční, strava byla dobrá (měli jsme pouze snídaně).

Vynikající (Jaroslava K.)

Hotel je v dobré lokalitě, kousíček od vstupu do Slov.ráje. Hotel čistý, hezky zařízený, personál příjemný, ochotný, snídaňový bufet bohatý, jídlo chutné. Doporučuji.

Vynikající (Iva D.)

Vše bylo naprosto super. Výborná strava, krásný pokoj, usměvavý a ochotný personál. Krajina úžasná, termalni koupele předčily naše očekávání. Jezdíme po ČR nebo SR často, ale tento pobyt patřil k těm nejlepším, jestli ne naprosto nejlepší. Všem doporučujeme.

Skvělé (Veronika H.)

Ubytování a služby v hotelu v naprostém pořádku. Hotel je moc pěkný, personál profesionální a velmi ochotný. Horší je to s večeřemi a ušmudlaným číšníkem, který nosí podmíráky. DOPORUČUJI VYMĚNIT a vše bude perfektní.

Vynikající (Jaroslav M.)

Vše co bylo uvedeno na kuponu jsme obdrželi, personál byl velmi ochotný, hotel vřele doporučujeme i za výbornou stravu.

Vynikající (Robert P.)

Stejně jako v minulém roce jsme byli ubytování v Parkhotelu Centrum ve Spišské Nové Vsi. Služby byly na výborné úrovni. Snídaně byly bufetové, takže neomezeně jídla, večeře servírované, ale bohaté porce. Personál vstřícný a přátelský. Tento hotel Je výborné východisko na toulky po Slovenském ráji.

Vynikající (Jana O.)

Hotel byl moc pěkný a čistý, personál hotelu je velmi vstřícný a příjemný. Pokoje jsou hezké a čisté, jídlo výborné a bylo ho hodně. Hotel je ve středu města, tak je co dělat i když počasí je horší, i velmi dobré místo i na výlety do okolí - Levoča a Spišský hrad jsou krásné. A samozřejmě úžasný Slovenský ráj.

Vynikající (Lenka S.)

Hotel se nachází přímo v centru, avšak i přes to je tu klid. Pokoje jsou pěkné a čisté. Postele pohodlné. Sice nám nefungovala na pokoji lednice, avšak ochotně nám potřebné věci uschovali v centrální lednici. Vše tu řeší s úsměvem na tváři a pohodovou atmosférou. A jídlo je výborné. Snídaně formou bufetu jsou bohaté a každý si rozhodně vybere. Mají tu snad vše! Večeře jsou tříchodové a všechno jídlo je naprosto luxusní! A porce jsou tak veliké, že vždy jídlo tak tak dojíme :)))) Přesto vše sníme do posledního drobečku :)! Pokud potřebujete poradit s výletem i s tím Vám zde velmi ochotně poradí! A kdyby chtěl někdo více kousek od hotelu se nachází i info centrum. Parkovaní je možné přímo u hotelu a wifi je samozřejmostí. Jsme tu již podruhé a určitě se ještě vrátíme! :)

Vynikající (Václav U.)

S pobytem jsem byl velmi spokojen, ba dokonce nadšen. Vše co bylo v popisku u pobytu odpovídalo. Hotel skvělý, personál ještě lepší!

Vynikající (Mária D.)

S pobytem v hotelu jsme byli nadmíru spokojeni.Personál vastřícný, milý, ochotný. Pokoj který jsme měli mít byl v 2.patře. Vzhledem k našemu věku 70+nám nabídli v 1.patře nádherný apartmán de Lux. Snídaně formou bufetu dostatečná. Všechny informace, které obsahovala nabídka byly bezvadné. Děkujeme za hezký pobyt.