Zimní dovolená jen 100 m od vleku

V srdci CHKO Beskydy, přímo v rekreačním středisku Čertov (obec Lazy pod Makytou) najdete oblíbený hotel František. Okolí je ideální pro milovníky zimních sportů - najdete zde nespočet sjezdovek v různých ski areálech, tratí pro běžkaře a na své si přijdou i děti se sáňkami.

Těšte se na ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky a s vlastním sociálním zařízením. V hotelové restauraci se podává strava formou polopenze. K dispozici je i kavárna, kam si můžete zajít na něco dobrého na zub.

Bazén a řada zábavných aktivit

Dále zde najdete vnitřní bazén, do kterého máte vstup v ceně balíčku. Nechybí ani úschovna lyží, společenská místnost, stolní tenis, fotbálek a televizní místnost s DVD přehrávačem, která je ideální k večernímu odpočinku po náročném dni plném sportovních aktivit.

Dodatečné info

Děti:

 • Jedno dítě do 14,9 let zdarma včetně lůžka. Doplatek za snídani 3 €/noc či polopenzi 6 €/noc.

 • Druhé dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu. Doplatek za snídani 3 €/noc či polopenzi 6 €/noc.

 • Druhé dítě od 3 let 15 €/noc včetně lůžka a snídaně či 18 €/noc včetně lůžka a polopenze.

Příplatky:

 • Místní poplatek 0,50 €/osoba/noc.

 • Velikonoční příplatek (19.4. - 22.4.) 5 €/osoba/noc.

 • Po dohodě možnost dokoupení další noci s polopenzí za 27 €/osoba.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Lenka Lošoncziová L.)

Pobyt sa nám páčil, strava chutna, kuchar sikovny, personal mily ustretový. Boli nám poskytnuté všetky služby z kupona.

Vynikající (Barbora B.)

Příjemní, vstřícní, ochotní zaměstnanci. Dobré jídlo. Pěkné, čisté ubytování. Vnitřní bazén je taky velkým plusem. Doporučuji pro rodiny s dětmi.

Vynikající (Denis H.)

Nemám co vytknout, vše bylo dle popisu hotelu. Jídlo bez chyby. Rodina ve vedlejším pokoji byli vegetariáni a moc si pochvalovali kuchařku a domluvu s ní. My jsme byli ubytování celá rodina s 2-dětmi, přitom nejmladší má 9m a vše probíhalo hladce. Po domluvě s ochotným personálem jsme dostali větší pokoj. Rádi se sem příští zimu vrátíme.

Tipy na výlet

Ski Čertov Javorníky

Ski Čertov Javorníky

Lyžařské středisko SKI Čertov se nachází v pohoří Javorníky, na moravsko-slovenském pohraničí. Ve středisku s nadmořskou výškou 600 - 900 m n. m. se nachází 5 vleků a 7 sjezdovek. Vhodné jsou pro náročné lyžaře i začátečníky. Nejdelší sjezdovka (Preteková) měří 1 800 m a užijete si tu i večerní lyžování (sjezdovka Lamže).

Skicentrum Kohútka

Skicentrum Kohútka

Užijte si rodinné lyžování v Javorníkách. Ski areál Kohútka, tedy jeho vrchní stanici lanovky, najdete přímo na Česko-Slovenské hranici Javorníků a dostanete se k němu z Nového Hrozenkova z Česka a z Lazů pod Makytou ze Slovenska. Na hřebenech pak najdete oblíbené běžkařské stopy, které vás zavedou až na vrchol Malého Javorníku a dále.

Ski areál Soláň

Ski areál Soláň

Připravte se dobrodružství v srdci Beskyd s celou rodinou! Navštivte sjezdovky vrcholu Soláně až ve výšce 816 m n. m. a nechte se okouzlit místní přírodou. Areál je zaměřený právě na rodiny s dětmi a rekreační lyžaře, kteří hledají hlavně pohodu a nenáročný terén. Zatímco dospělí si užijí dvě sjezdovky, děti se mohou učit na pojízdném koberci nebo se zabavit v dětském koutku. Přes Soláň jezdí také pravidelný autobusový spoj z Rožnova pod Radhoštěm do Velkých Karlovic a zpět.