Užijte si pobyt na Slovensku přímo u Oravské přehrady v Hotelu Slanica, který nabízí snídaně formou bufetu, lahodné večeře a welcome drink na uvítanou. Nedaleko najdete několik ski areálů, kde si skvěle zalyžujete. Vydat se můžete i na různé výlety.

Pobyt přímo na břehu Oravské přehrady

Hotel Slanica najdete v obci Námestovo jen pár kroků od břehu Oravské přehrady a přístavu, kde kotví vyhlídková loď OG Slanica. Ubytováni budete v jednom ze 13 dvoulůžkových pokojů, které jsou nově vybaveny stylovým nábytkem, televizí, fénem a mají vlastní koupelnu se sprchou. Některé pokoje mají nádherný výhled přímo na hladinu přehrady a možnost přistýlky.

V hotelové restauraci si každé ráno pochutnáte na snídani formou bufetu. Na oběd si můžete dát něco z obědového menu, večer se pak těšte na skvělé pokrmy výběrem ze tří druhů jídel. Pokrmy jsou připravovány z čerstvých a kvalitních regionálních surovin. Ze stálého lístku si můžete vybrat jednu ze 31 pizz, které se pečou v pravé italské dřevěné peci. Přes den můžete posedět na baru a vychutnat si kávu, víno či jiný nápoj. V létě je pak k dispozici terasa s výhledem na přehradu.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Doplatek za polopenzi pro dítě do 14,9 let 8 €/noc.

Příplatky:

 • Místní poplatek 0,33 €/osoba/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 10:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Oravská přehrada

Oravská přehrada

Největší slovenská přehrada o rozloze 35 kilometrů čtverečních nese jméno podle regionu Orava na severu země. Přehrada nabízí kromě svého hospodářského využití i možnosti rekreace pro mnoho turistů a cestovatelů, kteří sem každoročně přijíždí. Kolem této vodní plochy najdete cyklostezky i turistické trasy pro procházky krajinou. V zimě můžou lyžaři využít blízké lyžařské areály - SKI Zábava (Hruštín) a Ski Park Kubínska hoľa.

Oravský hrad

Oravský hrad

Pokud se ocitnete v blízkosti obce Oravský Podzámok, určitě nepropásněte návštěvu jednoho z nejkrásnějších slovenských hradů. Zachovalý rozsáhlý hrad z 13. století se tyčí na strmém vápencovém ostrohu přímo nad obcí ve výši 112 m nad hladinou řeky Orava. Čekají tu na vás bohaté expozice včetně přírodovědecké, etnografické či dokonce mediální. Hrad je totiž oblíbenou filmovou lokalitou a kromě českých a slovenských pohádek se zde natáčel například i známý Upír Nosferatu nebo americký film Dračí srdce II.

Polské Beskydy

Polské Beskydy

Beskydy zasahují hned do tří státu. Vyrazte po Česku a Slovensku také do Polska pokořit zdejší vrcholy a sjet parádní sjezdovky. Název Polské Beskydy není přesný, pohoří je po území rozdrobeno do devíti celků s názvem Beskid. Můžete si tedy vybírat. Kolem měst Visla a Ustron pokračují Slezské Beskydy, kde si můžete užít v Beskid Sport Areně. V Polských Beskydech najdete také rezervace s jedinečnými rostlinami a lesními porosty, navštivte třeba Mionší, Radhoší, Razulu nebo Salajku.