Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Hajnalka T.)

Spokojnosť na 100%. Všetko bolo v poriadku, dostali sme všetko čo bolo na kupóne. Strava bola chutná, dostačujúca, ráno švédsky stôl, večera podľa výberu z ponuky. Odporúčame tam ísť.

Skvělé (Peter C.)

Pekné, čisté prostredie hotela. Ochotný, milý personál. Výborná strava. Privítali by sme, keby nám boli bonusy v cene kupónu automaticky ponúknuté personálom a nemuseli sme sa ich dožadovať.

Vynikající (Pavlína U.)

Hotel byl moc pěkný a útulný, úroveň hotelu velmi dobrá. Obdrželi jsme vše, co bylo slíbeno na voucheru. Wellness bylo menší, ale pěkné a splnilo očekávání. Personál byl vstřícný a ochotný. Strava byla na velmi vysoké úrovni, moc dobrá kuchyně. Hotel doporučuji, jako bonus je nádherná okolní příroda!!! Určitě stojí za to.

Skvělé (Lenka K.)

Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kupónu. Personál velice ochotný a příjemný. Na večeři byl výběr ze tří jídel a to bylo zcela dostačující, jídlo bylo chutné. Prostředí hotelu příjemné a vybavení dobré. Jedinou výhradu máme k vodě. Opravdu se nedala pít. Taky sprchování nebylo zrovna příjemné - ten zápach byl hrozný.

Skvělé (Jan B.)

Veškeré podané informace včetně fotografií byly v naprostém pořádku a odpovídaly realitě. Jídlo výborné, personál velice příjemný a ochotný. Atmosféra hotelu je RODINNÁ! Co se týká wellness tak ten byl slabší - 3x sauna, 1x whirlpool, při víkendovém obsazení celkem přelidněn. Přes týden to bude asi lepší. Ještě malé minus je voda, která je z vlastního vrtu a obsahuje sirovodík - voda smrdí po vejcích. Na to však hotel informuje předem i na místě. Jinak max. spokojenost.

Vynikající (Martin D.)

Vše bylo výborné - hotel, strava, velmi pozorný personál, tůra po hřebenech Javorníků. Není co vytknout, doporučuji.

Skvělé (Dominika D.)

Velmi krásne prostredie, zariadenie hotela a vybavenie izby zodpovedá fotografiám, výborná a pestrá strava, všetko bolo poskytnuté podľa ponuky.

Vynikající (Eliška K.)

Prostředí hotelu příjemné, strava výborná, personál hotelu ochotný, wellness kvalitní. Všechny garantované služby byly poskytnuty.

Vynikající (Daniel F.)

Výborná strava, přiměřené ceny nápojů, vstřícný a ochotný personál, plusem je pro děti zdarma fotbálek a billiard na chodbě.

Skvělé (Jaroslav D.)

Personál velmi příjemný, strava obvyklá, výlety například SKI centrum Kohutka a přilehlé trasy.