Zažijte perfektní dovolenou v proslulém lázeňském městě Turčianské Teplice. Těšit se můžete na polopenzi, profesionální uvolňující masáž, vstup do galerie a Spa & Aquaparku Turčianské Teplice. Navíc vyzkoušíte moderní kolagenovou proceduru.

Těšte se na odpočinek a procedury

Pokud potřebujete vydatnou dávku relaxace, uvítáte uvolňující masáž a kolagenovou procedúru. Jestliže si přejete ještě více hýčkání, určitě vás potěší masážní křeslo, solárium a vstup do vyhlášeného Spa & Aquapark Turčianské Teplice.

Oblíbené lázně Turčianské Teplice s bohatou tradicí

Nejvyhledávanější atrakcí města jsou lázně Spa & Aquapark s léčivou minerální vodou o teplotě 43 - 46 °C, která je ideální pro léčbu pohybového aparátu. V areálu najdete bazény, které stojí přímo na minerálních zřídlech.

Celodenní vstupné zakoupíte za 17,90 €/osoba.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Miroslava O.)

Všetko bolo podľa pokynov na kupóne. Veľmi slušní personál, strava výborná, ubytovanie slušné.

Vynikající (Radim L.)

S pobytem jsme byli spokojení, se službami také. Snídaně byly výborné, večeře už byly o něco horší, hlavně rýže, množství omáčky k svíčkové (nejsme žádní labužníci, sníme takřka vše). Personál ochotný. Pokoj hezký, dostupnost hotelu výborná k lázním i obchodům (Tesco, Billa, večerky) :). Asi jediné co bych vytkl je, že v den příjezdu dostanete na večeři pouze 1. jídlo ze čtyř na jídelním lístku, bez možnosti vybrat si pokrm, takže když by přijel třeba vegetarián, tak by si nemohl vybrat). Jinak celková spokojenost se zájezdem.

Skvělé (Jana H.)

Víkendový pobyt v hoteli Rezident v Turčianskych Tepliciach sme s manželom absolvovali už šiesty krát. Radi sa tam vraciame. Jediné negatívum tento raz bolo, že v sobotu večer bola v priestoroch hotela aj rodinná oslava s hlučnou hudbou v nočných hodinách.

Skvělé (Jiří M.)

Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Wellness výborný, strava chutná, personál vstřícný.

Skvělé (Pavel F.)

Hotel hodnotím na ***, prostředí odpovídá kvalitě hotelu, snaha o rekonstrukci zaslouží uznání. Personál hotelu byl velmi milý, avšak ne vždy profesionální (cituji:! ti postižení mě už fakt lezou na nervy"). Kvalita kuchyně průměrná (večeře) snídaně jsou však velmi ubohé - jednotvárné (šunka, sýr, vejce, párek, musli, jogurt, čistá voda, čaj), beze změny a invence. Pití ke snídani i večeři je nutné dokupovat zvlášť.

Skvělé (Hana M.)

Hotel pekný, čistý, personál hotela ochotný, strava dobrá, všetko uvedené na kupóne sme dostali aj absolvovali. Odchádzali sme spokojné a s tým, že s ešte niekedy určite vrátime.

Skvělé (Martina O.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Poskytované služby odpovídaly nabídce na kupónu, personál byl velmi příjemný, hotel klidný a útulný.

Vynikající (Roman K.)

S pobytem jsme byli spokojeni,realita odpovídala tomu co prezentujete v nabídce. Ubytování bylo moderní a plně vyhovovalo. Personál v hotelu byl velmi milý a ochotný,nedá se jim nic vytknout. Skvěle sehraný tým profesionálů. Moc se nám zde líbilo a klidně si to zopakujeme. Děkujeme všem zaměstnancům hotelu. Křižovičovi

Skvělé (Žofie L.)

Prostředí příjemné, s poskytnutými službami jsme byli spokojeni, strava dostačující, personál příjemný, chybí výtah, tudíž pro méně pohyblivé to byl trochu problém. Tip na výlet: Mincovna Kremnica - hodinová exkurze s průvodcem původní i novodobou výrobou mincí s vyčerpávajícím výkladem.

Vynikající (Valéria S.)

Prostredie hotela bola pekná. Všetko sme dostali, čo sme chceli. Strava bola výborná. Aj okolie je pekné. Odporučili by sme ďalším zákazníkom výlet: navštíviť Harmaneckú jaskyňu, Kremnicu.