Ozdravný pobyt v Piešťanech

Hotel Harmonia a Penzion Alegro najdete v příjemném prostředí na břehu přehrady Sĺňava, cca 2 000 m od Lázeňského ostrova. Při rezervaci si budete moct dle kapacit ze zařízení vybrat. V obou se můžete těšit na pohodlné pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a balkónem s příjemným výhledem.

V restauraci vás čeká bohatý výběr z tradičních slovenských i mezinárodních pokrmů, ale také večery zaměřené na různé speciality.

K dispozici je i kulečník, společenská místnost s TV/SAT a zúčastnit se můžete i pravidelně pořádaných kulturních večerů. Pobavte se při dobré hudbě, tanci nebo si zazpívejte s muzikantem během Česko-Slovenského večera.

Profesionální léčebné procedury

Těšte se na rehabilitační centrum s dlouhou historií a množstvím spokojných zákazníků. Postará se zde o vás odborný personál, který vám rád doporučí vhodnou léčbu.

Oba dva hotely také zabezpečují každodenní kyvadlovou dopravu do Piešťan, odjezd je v 9:30 a 13:30 hodin, návrat ve 12:00 nebo 17:00 hodin. Cena transferu tam/zpět je 1 €/osoba.

Dovolená v populárních lázních Piešťany

Piešťanské lázně a termální minerální voda dokáží zázraky:

 • Léčí nemoci pohybového aparátu - kostí, kloubů, svalů
 • Obnovuje komplexní funkce pohybového aparátu
 • Výrazně zlepšuje cirkulaci krve a lymfy
 • Odstraňuje odumřelé kožní buňky, přispívá k obnově pokožky a má antibakteriální účinky

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 5,9 let zdarma bez nároku na lůžko, stravování s rodiči.

 • Dítě do 11,9 let 15 €/noc na přistýlce včetně plné penze.

Příplatky:

 • Místní poplatek 0,5 €/osoba/noc.

Další info:

 • Kupón není možné využít v termínu 19. - 22.4.2019.

 • Pobyt je možné prodloužit.

 • Příchod do hotelu doporučujeme v čase oběda mezi 12:30 - 13:30 hodin, po 14:00 hodin pak proběhne ubytování. Pokud nestihnete příjezd v čase oběda, hotel vám oběd nabídne v den odchodu formou balíčku na cestu.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 6 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Oddělená kuřácká a nekuřácká část

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (František D.)

Všetko bolo výborné škoda len že sme boli tak krátko... veľmi milí personál no proste všetko bolo tip top.

Vynikající (Vladimir N.)

Veľmi milý a ochotný personál. Prostredie tiché a pokojné, len bohužiaľ v okolí hotela straší niekoľko "zrúcanín" bývalých hotelov. Všetko čo bolo nakupóne sme dostali, strava dobrá, procedúry výborné. Veľké plus dávam každodennému večernému programu ako aj ponúkaným výletom. Hotel by potreboval vymeniť okná a dobudovať výťah, nakoľko je navštevovaný hlavne staršími a často chorými seniormi /myslím tým ťažkosti s pohybom/.

Skvělé (Stanislava M.)

Hotel byl hezký, personál příjemný. Měli jsme sice při příjezdu trochu problém s ubytováním, protože jsme si objednali apartmán v přízemí kvůli 82 leté mamince a byli jsme ubytováni ve třetím patře bez výtahu, ale měla jsem s sebou písemné potvrzení rezervace, takže nakonec se apartmán našel. Strava dobrá, jen ty procedury byly trochu slabší. Okolí hotelu je zatím neupravené, ale na cyklostezku, vedoucí po břehu Váhu je to kousek a tam je to pěkné.

Tipy na výlet

Piešťany

Piešťany

Piešťany poskytují mnoho možností trávení volného času – od procházek po lázeňské kolonádě, přes menší výlety do okolí, až po výlety do nedalekých Malých Karpat. Piešťany nejsou jenom lázeňským městem, pulzují také historií a kulturou. V letních měsících můžete navštívit třeba oblíbené hudební festivaly Grape a Topfest. O zajímavý program navečer se postará Kursalon - Kúpeľná dvorana v centru města, kde se odehrává množství kulturně-společenských akcí (koncerty, taneční večery, výstavy, divadelní představení apod.).

Nitranský hrad

Nitranský hrad

Zavítejte do zachovalého hradního komplexu v Nitře. Hrad stojí na místě starého slovanského hradiště, první zmínka o něm pochází z 9. století. Hrad má několik expozic, projít si můžete hradní areál, Katedrálu sv. Emeráma, Diecézní muzeum, Kazematy a Hradní věž. Z ní se vám naskytne nádherný výhled na celé město.

Trenčín

Trenčín

Město Trenčín si bezpochyby oblíbíte, je totiž doslova napěchované historií a hodnotnými kulturními památkami v čele s majestátním Trenčínským hradem. Mimo to je to ale také město pohody, zábavy a kultury s množstvím muzeí, festivalů a slavností. Tisíce turistů přichází do Trenčína, aby spatřili na vlastní oči Trenčínský hrad a poslechli si nejznámější pověst o Studni lásky.

Navštivte třeba filmový festival ArtFilm, Trenčínské historické a hradní slavnosti nebo festival tradiční lidové zábavy.