Nabitý Silvestr

Silvestr vám zpestří vystoupení Gipsy Cave, DJ Lacy Horváth, latinské tance nebo bohatá tombola. Po celý večer budou k dispozici švédské stoly s výbornými pochutinami a o půlnoci nebude chybět velkolepý ohňostroj.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jitka K.)

Klidná poloha hotelu v širším centru města. Velké moderní pokoje s veškerým vybavením. Pobyt zcela odpovídal popisu. Obdrželi jsme všechny služby uvedené na kuponu. Strava výborná. Snídaně i večeře formou bohatého bufetu. Mladý vstřícný personál. Wellness skvělé - není co vytknout. Možnost parkování v garáži hotelu.

Vynikající (Radek B.)

Vše bylo tak, jak je v nabídce. Neomezené wellness, odpolední káva, bohatá chutná polopenze. Čistý pokoj. Za příplatek vířivka. Taky dobrý. Kryté parkoviště jen pro hosty. Za nás s manželkou 100 procent.

Vynikající (Helena U.)

Pokoj prostorný, s francouzským oknem, klimatizací, rozdělený na část pro spaní a část pro relaxaci s televizí. Koupelna luxusní, se sprchovým koutem a vanou. Jídlo výborné, velký výběr. Možná by bylo dobré ztišit nebo změnit hudbu v jídelně. Z rádia Evropa 2 se linula podivná hudba, která se nemusí líbit každému. Škoda, že vířivka byla pro 12 lidí, čekat, až se jednotlivé páry vystřídají se nám nechtělo. V Trenčíně je kam jít, hlavně hrad a výhled z něj je nádherný. Zmrzka ve městě výborná. Pod hradem je krásné koupaliště a i přírodní koupání - přes cestu - pláž na ostrově. Podél Váhu cyklistická stezka.

Skvělé (Milan M.)

Vše OK, jen matrace jsou opravdu tragicky proleželé, byli jsme na tomto hotelu vícekrát a rovněž zde byli i naší přátelé, takže nehodnotíme jen jeden pokoj. Všichni mají shodný názor.

Vynikající (Erich F.)

Byli jsme velmi spokojeni. Personál vzorný. Strava exkluzivní. Tipy na výlet - Trenčianský aquapark a hrad.

Vynikající (Vladimír K.)

Krásné velké a luxusně zařízené pokoje, wellness báječný, personál příjemný a ochotný. Jídlo bez chybné.

Vynikající (Ivona T.)

Hotel jsme navštívili již po třetí, a pokaždé byly služby perfektní. Zejména jídlo bylo vynikající.

Vynikající (Eva H.)

Se službami hotelu jsme byli naprosto spokojeni, všichni se chovali velice profesionálně, výborná kuchyně, opravdu nebylo nic "ošizené". Absolvovala jsem masáž (ta není v ceně pobytu), také výborná. Jelikož se maličko zhoršilo počasí, tak jsme se jeli koupat do Trenčianskych Teplic, do termálů - také spokojenost.

Vynikající (Ivona K.)

Hotel bol krásny a voňavý, malinkou chybičku bolo, že na zariadení už je badať nejaké známky používania, čo by bolo dobre odstrániť, aby si zachoval hotel svoju úroveň. Strava aj welness boli výborné, tu nemám najmenšie výhrady, taktiež personál- milí a ochotní ľudia.

Vynikající (Aleš P.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, popis přesně odpovídal realitě. Překvapil nás milý mladý personál hotelu, který byl velmi příjemný a ochotný. Strava i všechny nabízené služby byly na výborné úrovni. Vřele doporučuji.