Procedury i vyžití pro děti v aquaparku

Během pobytu si odpočinete při uvolňující masáži a můžete si dopřát i kolagenovou procedúru. Tato procedúra vám pomůže proti akné, striím či jizvám na kůži a dodá elastičnost vašim kloubům.

Celá rodina si pak užije vstup do vyhlášeného Spa & Aquapark Turčianské Teplice s léčivou minerální vodou o teplotě 43 - 46 °C. V areálu najdete bazény, které stojí přímo na minerálních zřídlech.

Čeká vás relaxační, rehabilitační bazén, vířivka a spoustu dalšího:

  • Plavecký bazén (25 m)
  • Sedací bazén se světelným efektem a masážními tryskami
  • Tobogány "Kamikadze" (47 m) a "Akční film" (97 m)
  • Bazén s atrakcemi (venkovní bazén s vodními masážními lehátky, divokou řekou a vodními chrliči) i sauny

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Iveta D.)

Ano, spokojnosť bola. Hotel situovaný priamo na pešej zóne- blízko k aquaparku aj do nádherného parčíku. Ústretoví personál, aj čašníci, strava mala tendenciu byť nápaditá, aj keď niekedy nedochutená, ale iste hladní neostane nik. Dá sa vybrať- raňajky boli bohaté a pestré, neustále doplňané, večera sa dala vybrať zo štyroch jedál. Čašníci ochotní a úslužní. Jediné mínus -- na izbách neboli koše. Len malý hygienický kôš v kúpelni- ktorý aj napriek tomu, že bol denno- denne vysýpaný upratovačkou- jednoducho nebol postačujúci. Toto jediné by bolo nutné doplniť. V hoteli je jednoducho smetný kôš nevyhnutnosťou. Inak výhľad z izby na park, plus veľký priestranný balkón s posedením stolíkom a stoličkami a sušiakom na plavky a uteráky---- to je super bonus navyše, ktorý nesmierne spríjemní pobyt.

Vynikající (Miroslava R.)

Spokojenost se službami, prostředím hotelu, personálem, vše bylo v naprostém pořádku. Obdrželi jsme vše, co uváděl kupón.

Vynikající (Ludmila V.)

S pobytem v Turčianských Teplicích jsme byli velmi spokojeni, snad si jej někdy zopakujeme.

Skvělé (Jiří M.)

Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Wellness výborný, strava chutná, personál vstřícný.

Vynikající (Jana ?.)

Hotel byl klidný, čistý, personál velmi příjemný, strava výborná. Celý pobyt byl bez chyb, nabídka byla dokonale splněna. Vše předčilo očekávání, stoprocentní spokojenost.

Skvělé (Pavla F.)

Personál na hotelu byl moc příjemnej a ochotnej, stravování bylo teplé a dobré, pokoj odpovídal fotkám a našemu očekávání.

Skvělé (Helena K.)

S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování bylo naprosto vyhovující, perzonál milý, vstřícný.Škoda jen,že se další služby, které hotel nabízí, nedají uhradit platebními kartami, myslíme si, že v dnešní době už by měl být terminál na recepci samozřejmostí.A ještě jedna připominka k restauraci: asi by měli přehodnotit velikost porcí při večeři- byly tak malé, že i obsluhující číšnice si nebyla jistá, zda se nejedná o dětské porce.Pokud jsou ve finanční ztrátě, stačí aby si obsluhující perzonál ráno pohlídal některé neukázněné hosty, kteří si další snídani( asi svačinu) vynášeli v ubrouscích s sebou ven. Možná by stačilo napsat viditené upozornění o zákazu vynášení potravin...

Vynikající (Jana A.)

Veľký bonus pre "peších": všetko je doslova na skok, aj železničná stanica. V zime oceníte blízkosť hotela, takmer pri aquaparku. Mladý a príjemný personál, strava chutná a pekne servírovaná. Tip na výlet: historické mesto Kremnica.

Vynikající (Eduard F.)

Renovovaný hotel na velmi slušné úrovni , strava dobrá a v dostatečném množství. Personál příjemný a ochotný. S pobytem jsme byli velmi spokojeni.

Skvělé (Eva L.)

Personál hotelu byl velmi milý a ochotný, ubytování pěkné, jen se na pokojích přes den netopilo, takže po návratu z Aquaparku nám bylo trošku zima. Celkově se nám pobyt líbil.