Lázeňské léčivé termální prameny

Vydejte se do termálních lázní Aphrodite (5 minut chůze), které poskytují širokou nabídku atrakcí a služeb. V místních bazénech se používá léčivá termální voda, která příznivě působí na problémy s pohybovým aparátem a poruchy nervového systému.

Najdete zde také komplex saun a parních koupelí, ve kterých na vás díky specifické výzdobě dýchne kouzlo antiky.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Marie R.)

Hezké prostředí, příjemný personál. Vše odpovídalo popisu. Rádi se sem vrátíme.

Vynikající (Zuzana J.)

Pobyt bol veľmi dobrý, za uvedenú cenu možem povedať, že výborný. Izby menšie, ale čiste, príjemne prekvapila veľkosť kúpeľne. Ale čo musím pochváliť najviac- to bola VÝBORNÁ DOMÁCA STRAVA.

Vynikající (Ilona K.)

Ubytování v klidné části Rájeckých Teplic, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno, paní majitelka velmi příjemná paní, také jsme byli velmi spokojeni s paní masérkou, která nám provedla masáž zad. Celkový dojem výborný z tohoto pobytu.

Vynikající (Helena T.)

Pobyt bol super, prostredie veľmi pekné, dostali sme všetko čo bolo na kupóne, personál bol veľmi milí, odporúčam ho všetkým.

Skvělé (Ilon P.)

Vše bylo jak slíbeno, pension docela fajn. Sice jsme dostali ten nejmenší pokoj, ale jinak bylo vše v pořádku. Personál byl velmi příjemný a milý. Trochu jsme byli zklamáni s jídlem, které sice chutnalo dobře, ale porce byly docela malé, především pro pány. Snídaně byla velmi skromná a bez jakéhokoli ovoce či zeleniny.

Vynikající (2 T.)

Bydleli jsme ve Ville Amélia. Prostředí, strava, ubytování - vše bylo opravdu nad naše očekávání. Ochotný a milý personál, velmi chutné jídlo, příjemná masáž, co si člověk může více přát? Navštívili jsme i wellness Afrodita, které se nachází 5-7 minut cesty od našeho ubytování, a to byl tedy skutečný zážitek! Hodnotím vše pěti hvězdičkami!

Skvělé (Ludmila F.)

Byli jsme spokojeni, obdrželi jsme vše, co bylo nabízeno. Strava dobrá. Ochota také. Krásné byly lázně Afrodité, doporučuji.

Vynikající (Zdeněk S.)

Velmi spokojeni s personálem, se stravováním i s ostatními službami ve Vile AMELIA, Rajecké Teplice.

Skvělé (Eva B.)

Velmi útulný hotýlek, ale opravdu velmi malý pokojíček. Na druhou stranu, jeli jsme se tam jen vyspat :). Koupelna velká, prostorná. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Naprosto luxusní masáž, přímo od paní majitelky, která byla velmi příjemná a pozorná. Malinko bychom vytkli snídani, která byla sice výborná, ale když jsme přišli v polovině času podávání snídaně, nebylo už moc z čeho vybírat. Jinými slovy, kdo dřív přijde - ten dřív mele. Také není úplně řešen počet parkovacích míst pro počet ubytovaných. Nicméně velmi příjemné a čisté prostředí drobné chybky vyváží.

Vynikající (Simona ?.)

Čistý pokoj, klidná lokalita, strava odpovídající ceně, vstřícný přístup personálu.