Hodnocení od zákazníků

Vynikající (JOSEF N.)

Maximálně spokojeni, personál, ubytování, strava, služby prostě vše. Můžem nic jiného než jen doporučit.

Vynikající (Josef V.)

Ubytování i strava naprosto famózní. Majitel a celý personál velmi vstřícný a na profi úrovni. Velká spokojenost a všem doporučujeme.

Vynikající (michal P.)

Hotel odpovídal popisu, spokojenost se službami i personálem. Strava výborná. Mohu jen doporučit.

Vynikající (Kateřina V.)

Byli jsme ubytováni v pokoji classic. Velmi malinký, ale stačilo. Útulný, i v sychravém počasí bylo na pokoji teplučko. Jídlo výborné :-).

Vynikající (Jarmil K.)

Po příjezdu nám majitel sdělil že není volný pokoj classic a řek si o příplatek 20 euro za lepší pokoj. To jsme zaplatili včetně pobytové taxy, no a pan šéf opomněl vrátit 4 eura. Jeho přístup není zrovna to nej. Personál byl opak, velmi příjemný a ochotný.

Vynikající (Jaromír V.)

Prostředí penzionu i hotelu odpovídalo popisu na kupónu. Strava dobrá, obsluha na úrovni. Na výlety jsme nejezdili, využívali jsme termály.

Vynikající (Marie S.)

Pobyt se nám velmi líbil, vše odpovídalo jak bylo v kuponu, pan správce byl vstřícný a velmi ochotný. Personál hotelu také ochotný a strava výborná. Protože jsme byli jenom tři dny a počasí krásné, trávili jsme přes den na term.koupališti, tipy na výlet nemáme.

Skvělé (Stanislav Z.)

Byli jsme spokojeni jak s ubytováním, tak se stravou a personálem. Jen malá připomínka - berte s rezervou malý prostor koupelny pro osoby XXL. Jinak spokojenost.

Skvělé (Jana J.)

Majitel penzionu ochotny a prijemny clovek, penzion velmi pekny a cisty. Izba bez balkonu, to je minus. Svedske stoly, malo zeleniny, za tu cenu by som odporucila na veceru aspon nejaky napoj, aj ked len cistu vodu v cene.

Skvělé (Věra S.)

OK. Za celý pobyt - 5 nocí - nebyl vyměněn ručník (1) ani osuška, nevynesen odpadkový koš. Strava chutná, personál ochotný.