Úchvatné hory a termály

Kousek od hotelu se nachází vstup do Národního parku Vysoké Tatry, který je v zimně ideální na lyžování. Pokud si chcete dopřát i relax v termální vodě, vydejte se do jednoho z okolních aquaparků.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milan O.)

Hledali jsme pobyt v klidném prostředí a hotel Končista po všech stránkách naše očekávání splnil. Úžasná úprava kolem hotelu neměla chybu. Strava, wellnes, bazén a personál hotelu vše na jedničku, byli jsme moc spokojeni a hotel můžeme všem doporučit.

Vynikající (Daniela T.)

Ústretový personál, výborné služby, výborný wellness a krásne okolie hotela s možnosťou minigolfu, vonkajšieho šachu.

Vynikající (Ján H.)

Prostredie veľmi pekné, upravené, personál príjemní, služby na veľmi vysokej úrovni. Strava perfektne pripravená. Určite odporučím svojim priateľom pobyt.

Vynikající (Jaroslava K.)

Pobyt na hotelu, vynikající personál, ochotný, strava velmi dobrá, krásný výhled přímo na hory. Vše nej nej, vřele pobyt doporučuji.

Skvělé (Helena F.)

Ubytovanie veľmi dobre. Upratovanie dobre. Pobyt plne zodpovedal popisu. So stravou a personálom sme boli veľmi spokojný. Pre kľudný dovolenku je to vynikajúci hotel. Iste by sme sa tam ešte chceli vrátiť.

Vynikající (Peter M.)

Hotel bol veľmi pekný, všetko zodpovedalo ponuke, služby, strava aj personál na perfektnej úrovni.

Vynikající (Renata Baronová B.)

Vše odpovídalo popisu, wellness úžasný, strava vynikající, personál ochotný a vstřícný. Vřele doporučujeme všem.

Vynikající (Milena H.)

Prostredie ako aj celý hotel bol skutočne veľmi pekný, my sme boli maximálne spokojní so všetkými službami, stravou a s wellness.

Skvělé (Zuzana V.)

Strava dostatočná, izba čistá, personál príjemný. Bez auta obmedzené výlety. V bazéne nefunkčný protiprúd, chrlič a hydromasážna lavica.

Vynikající (Jiří ?.)

Pobyt v hotelu byl skvělý vše odpovídalo nabídce a popisu. Poskytované služby byli na velmi dobré úrovni ,personál byl velice ochotný a vstřícný. Byli jsme se podívat mimo jiné v kontaktní zoo v Liptovském Mikuláši vřele doporučuji.