Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Silvia K.)

Veľmi pekné ubytovanie, čistota a veľké izby s balkónom /my sme mali 2+1pristelka/. Skvelé raňajky formou švédskych stolov. Úžasné večerné posedenie pri grilovaných rebierka, kuriatkach, údených klobáskach, živá hudba, no proste dokonalé. Jedine snáď menší postreh, ak idú ľudia s malými deťmi, nie je tam žiadna spoločná kuchynka pre hostí, teda nedá sa nikde zohriať ani pripraviť menšie teplé jedlo.

Vynikající (Sylva K.)

Penzion byl čistý a prostorný, vkusně vybavený, příjemně nás překvapil. Personál velmi vstřícný a ochotný. Nemám co vytknout.

Vynikající (Marcela V.)

S objednávkou jsem byla velmi spokojena i když dělala přes net poprvé. Kupón jsem obdržela v pořádku i s potřebnými informacemi. Spokojená.

Vynikající (Dada M.)

Hotel je v krásnom prostredí a najlepším výhľadom. Koliba má skvelú atmosféru, pečené prasiatko, kurence, rebrá a klobásy sú výborne. Wellness v Podhájskej je naozaj liečebný. Radi sa sem budeme vracať.

Vynikající (Luboš K.)

Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno a to masáž i lístky do plaveckého bazénu naproti hotelu. Pěkné ubytování, ochotný personál i velmi chutná strava.

Vynikající (Milan K.)

V penzionu "MeryJan" jsme nebyli ubytování poprvé a jezdíme tam velmi rádi. Penzion je v pěkném klidném prostředí, personál je ochotný.

Vynikající (Alena S.)

Ubytování je velmi pěkné, příjemný personál a vše bylo jak má být. Byli jsme velmi spokojeni.

Vynikající (Jiří S.)

Hotel je pěkně umístěný, s výhledem do krajiny. Ke koupališti je to sice dál ale služby a vybavení pokojů je perfektní. Byli jsme jen krátce a tak jsme využívali jen termální koupaliště, které se příjemně proměnilo především nabídkou služeb a kvalitou koupališť.

Skvělé (Gustav V.)

Spokojenost s jednáním pí. majitelky při objednávání pobytu, tak i personálu během pobytu (ochota), vybavení celého objektu velmi pěkné. Trošku nám vadilo, že při snídani byla některá jídla hned vybraná, takže na ostatní nezůstávalo. Ale pečiva a salámu byl dostatek, takže se najedli všichni. Samozřejmě je to dané i klientelou. A ještě, cesta od lázní je do kopce. Jezdili jsme autem, nohy už nám tak nešlapou.

Vynikající (Jana B.)

Hotel byl luxusní,klidné prostředí v té době, služby víc než dobré.Jeden z nejluxusnějších hotelů v místě vůbec.....